Wpis z mikrobloga

Kutko na temat. Degeneracja racją zwolenników pisowskiej, neobolszewickiej dyktatury.

Pewien kompletny idiota i szaleniec, powtarzający niczym automat uwłaczającą faktom i logice neostalinowską propagandę pisu, zaciekle atakuje mnie od wczoraj, przy udziale rynsztokowego słownictwa i to z kilku kont. Przy czym, ten kompletny świr i komunistyczny fanatyk próbował się nade mną wywyższać (XD), bredząc coś o dziecku na swoim ręku i co najważniejsze, chwaląc się tytułem "magistra", co przypomniało mi pewną propagandową pisowską wrzutkę.

Tutaj wątek poświęcony tchórzowi i kłamcy, multikonciarzowi.

Kutko na temat!

#bekazpodludzi #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
Nadwirus - Kutko na temat. Degeneracja racją zwolenników pisowskiej, neobolszewickiej...

źródło: comment_q5MaJgiBtYViVm4A1v5tzBUPGwYzT7rE.jpg

Pobierz
  • 12
@Nadwirus: kiedyś o tym pisałem ale napiszę jeszcze raz. Do mojej matki przyszła babka pewnej koleżanki, oczywiście nie obyło się bez chwalenia wnusi, jak to łona w ten warszawie na tym koźmiński university sobie wspaniale radzi, po czym dodaje


@Nadwirus: przejmujesz się jakimś obsesyjnym gimbusem. Normalni ludzie nie mieliby czasu na zakładanie multikont i gnębienie innych za odmienne zdanie bo mają obowiązki, których za nich mamusia nie zrobi więc to pewnie jakiś przegryw
@ciachostko: XD Nie no co Ty, nie przejmuję się, ale że akurat siedzę na wyklopie to widzę, a gdy widzę to zgłaszam śmiecia. W zasadzie to cieszy mnie fakt, że za swoje kretyńskie zachowanie dostał permbana na prawie ośmioletnim koncie, pis-zwierzę.
@ciachostko: Oczyma wyobraźni widzę, jak się ten świr gotuje się ze wściekłości, bardzo mnie to bawi i raduje: tak, nie jestem dobrym człowiekiem, ale prawdomównym, uczciwym i sprawiedliwym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Znowu mnie atakuje, tym razem w innym wątku. XD