Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@retore12: rzucę okiem
@ithilcrackk: Jak silent hill na sterowanie podobne do peace walkera, to podziękuję :p
God of wara któregoś grałem ale mnie chyba znudził, dość trudny był też przy tym - pierwszy raz w życiu grałem chyba w grę tego tyou
@tanie_wino nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie i w wielu miejscach wyglada to zupelnie inaczej. Chlopaki z OSP czesto w soboty rezygnuja z imprez czy jakiegokolwiek picia, bo wyznaczaja sobie 'dyzury' zeby w kazdym momencie chociaz jeden zespol byl gotowy szybko zareagowac. I czasem zdarza sie, ze jada na kilka-kilkanascie godzin gasic pozar, albo ogladac goscia rozwalonego w samochodzie. I to wszystko bezinteresownie, a uwierz mi, ze to nie moze nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@FilusN: W moich okolicach do OSP często idzie "margines społeczny" często ludzie spod znaku JP, typowe dresy itp. Najczęściej ich głównym zadaniem jest zabezpieczanie procesji i mają manie wywyższania się, kim to ja nie jestem bo działam w OSP. Oczywiście jest sporo wyjątków od tego ale ogólny obraz raczej słaby. Kilka razy była akcja że 1 sierpnia o 17 kiedy wyły syreny na rocznicę powstania warszawskiego strażacy nie skumali o co
@FilusN Twoja sytuacja jest raczej wyjątkowa. W moich okolicach nierzadko widziałem na pierwszej lepszej biesiadzie strażaków OSP, którzy chodzili w mundurach galowych i przed zachodem słońca mieli już problem z utrzymaniem pionu.

cc: @Tosiek14