Wpis z mikrobloga

@MG66: Masz program w wyndowsie "czyszczenie dysku" czy coś takiego. Możesz z jego poziomu ogarnąć wywalenie cache itd. Do tego możesz opróżnić temp. Zmniejszyć przestrzeń na punkty kontrolne (te miejsce jest przydzielane procentowo, więc jak masz duży dysk to mogło ci sporo miejsca przydzielić). Sprawdź czy jakieś progrmay w %APPDATA% nie zajmują za dużo miejsca.
@BaronOpryskus: @TheOneEyedKing: Wszystko już usunąłem co mogłem, za kilka dni i tak format leci ale już kilka razy blue screena #!$%@?ło i monity o pełnym dysku a do formatu jeszcze mi komputer potrzebny.
Czyli drivers mogę usunąć tak?
@Tommo22: Nie na tej partycji kolego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@caslin: Mam ssd 120gb podzielony na pół i system mi stoi na partycji 48,7gb ( ͡
@caslin: Młody byłem, głupi... i chciałem na drugiej partycji Wiedźmina upchnąć ¯_(ツ)_/¯ wyżej pisałem że za kilka dni format ale kilka dni muszę wytrzymać żeby mi się nic nie wysypało bo kilka razy miałem blue screena.

@BaronOpryskus: Wyłączone :)
@Kryspin013: j.w.
@caslin: Robione systematycznie, po prostu partycja za mała :( ale usunąłem drivers i 6gb wolnego także może wytrzyma.

Dzięki ludzie, temat do zamknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: mój win7 działa od prawie 8 lat i folder windows waży 40GB, co daje 1/3 zajętej powierzchni na partycji systemowej.

@MG66 Najczęściej miejsce zapychają kopie systemu, po dłuższym czasie potrafi być ich sporo. Sprawdzałeś w ccleanerze czy się przypadkiem jakaś nowa w międzyczasie nie utworzyła?