Wpis z mikrobloga

@Zoxico nie ma :c a jak są, to bardzo sporadycznie. W zasadzie teraz mogą być, ale bardziej na mazowszu, niż na Podlasiu (O S T R O Ż N I E!), albo W-M.
  • Odpowiedz
  • 1
@Akayari heh, nie wiedziałem :d lipa trochę. Ale jak jest tak gorąco wszędzie to was też odwiedzą pewnie. Dostałaś ćmę na pocieszenie chociaż :D
  • Odpowiedz
@Akayari: no jest jednak arystokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale widywałem je czasem u siebie na podwórku, więc takie ćmy jak ta u ciebie są dla mnie bardziej egzotyczne :d Czemu wolisz ćmy?
  • Odpowiedz
@Zoxico bo w Polsce są one większe niż motyle xD. Nie no, może bardziej chodzi o to, że są takie puchate. No i niektóre z nich - tak jak moja Niedźwiedziówka - mają kontrastowe barwy w odcieniach brązu.
Czasami trudno je znaleźć, a poza tym niektóre wyglądem przypominają pszczoły, albo kosmitów :P. Tutaj też mam jedną, znalazłam ją rok temu na Grunwaldzie. Podeszlam do namiotu, w którym siedzieli krzyżacy (xD) i zapytałam
Akayari - @Zoxico bo w Polsce są one większe niż motyle xD. Nie no, może bardziej cho...

źródło: comment_XsDYQpPZd0Joa2RwswurJywBRhgmscsP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Akayari hahah, to też prawda :D i kurczę, w sumie rozumiem. U siebie spotkałem przy drzwiach wejściowych zawisaka topolowca kiedyś. Spore bydle :D mam zdjęcie gdzieś, jak znajdę to potem podeślę. Śmieszny kształt skrzydeł ma dosyć.
Hahah, do teraz pewnie chodzą o tobie legendy wśród krzyżaków xD Ale sam też bym tak zrobił. Trudno przejść obojętnie onok takiej okazji :D A ćma olbrzymia! Nie widziałem takiej nigdy. Za to tego przeziernika widziałem
  • Odpowiedz
@Akayari: mój :> nie oddam! Jakoś w gimnazjum byłem chyba jeszcze jak go widziałem i pamiętam, że się wystraszyłem dosyć i potem szukałem w google co to takiego :D ale to był na 100% on.
Za to mojego wymarzonego jelonka rogacza nigdy nie widziałem jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°) żywego przynajmniej
  • Odpowiedz
@Zoxico widziałam jelonka, ale w takim parku owadów tutaj. Dotknelam nawet rogu - taki słodziutki byl :P mini kiedyś larwę wykopalam, ale nie wyglądała zbyt uroczo :x
  • Odpowiedz
@Akayari: ( ͠° °) dej! Ja znalazłem kiedyś, ale zeżartego przez mrówki już od środka :c Przejadę się w to samo miejsce w sumie rowerem zaraz. Może znowu coś znajdę :)
  • Odpowiedz