Wpis z mikrobloga

Doradzcie mi cos i powiedzcie mi czy dziewcxyna z ktora sie spotykam przesadza czy jednak ja.
Otoz moja kolezanka z innego miasta ktora znam ponad rok wlasnie rozstala sie z chlopakiem
I planuje przyjechac do mnie, mamy isc cos wypic, potem byc moze do jakiegos klubu, a po tym przenocuje ja w drugim pokoju do nastepnego dnia.
Natoamiast dxirwczyna z ktora sie spotykam dwa miesiace widzi w tym problem i mysli ze dojdzie miedzy nami do czegos wiecej(i nic nie pomagaja moje zapewnienia ze to na niej mi zalezy a nie kolezance i nie ma zadnej opcji ze mialoby do czegos dojsc)
#logikarozowychpaskow #tinder #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski
  • 80
  • Odpowiedz
@TomekABC123: do twojej dziewczyny jutro przyjeżdża jej przyjaciel którego zna od roku, przyjeżdża bo rozstał się z laska i chce się wybawic. Pójdzie z twoją dziewczyna na wódkę, potem zabawią się w klubie a na koniec przenocuje w jej mieszkaniu, w drugim pokoju ofc. Do niczego nie dojdzie (chyba).
Co ty na to? Tylko nie przesadzaj
  • Odpowiedz
@TomekABC123: ja jej się nie dziwię, może nie podejrzewa Cię o chęci zdrady, natomiast w takich sytuacjach bywa różnie: oboje pod wpływem, ona poszukująca pocieszenia, dobry kumpel i sami na chacie...
  • Odpowiedz
@TomekABC123: można ale trzeba umieć, ty nie umiesz. weź swoją pannę jak nie masz nic do ukrycia i może się polubią. może wtedy nie będzie miała nic przeciwko kiedy kolejnym razem obca dla niej dziewczyna będzie chciała spać z tobą pod jednym dachem.
  • Odpowiedz
@TomekABC123: twoja dziewczyna nie wymyśla ,ma prawo być zła
Ew spróbuj się z nią dogadać ,ze z ta koleżanka spotkacie się na godzinę może dwie na jakaś kawę czy coś ,a potem dołączy do was twoja dziewczyna i pójdziecie razem się napić i na te kluby a potem trójkącik w jednym pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomekABC123: imo w oczach swojej panienki będziesz bolkiem pocieszacem, będziecie się przytulali i będziesz jej mówił jaka to ona cudowna a on był niewartym jej śmieciem. hehe, rób jak chcesz ale to chyba twoja pierwsza dziewczyna xxdxd
  • Odpowiedz