Wpis z mikrobloga

Doradzcie mi cos i powiedzcie mi czy dziewcxyna z ktora sie spotykam przesadza czy jednak ja.
Otoz moja kolezanka z innego miasta ktora znam ponad rok wlasnie rozstala sie z chlopakiem
I planuje przyjechac do mnie, mamy isc cos wypic, potem byc moze do jakiegos klubu, a po tym przenocuje ja w drugim pokoju do nastepnego dnia.
Natoamiast dxirwczyna z ktora sie spotykam dwa miesiace widzi w tym problem i mysli ze dojdzie miedzy nami do czegos wiecej(i nic nie pomagaja moje zapewnienia ze to na niej mi zalezy a nie kolezance i nie ma zadnej opcji ze mialoby do czegos dojsc)
#logikarozowychpaskow #tinder #tfwnogf #przegryw #wygryw #rozowepaski
  • 80
@TomekABC123:

Posłuchaj, pocieszenie koleżanki po zerwaniu polega z reguły na komplementowaniu jej.
jak jesteś w związku to jest to MEGA SŁABE.

Od takich pocieszkę są pasiapsiuly a nie faceci.

Jak szanujesz swoją kobietę to grzecznie odmowisz lub jka sugerują inni wysluchasz i pogadasz na kawie.
@TomekABC123 Jprdl. To był przykład. Ale masz logike. Poza tym już nocowałam u siebie koleżanke. Przy czym spaliśmy wszyscy w jednym łóżku. I nawet jej nie tknął. Po tamtym razie o swojego jestem spokojna. Poza tym mam pełne zaufanie. Z Twojej strony jest jednak podejrzane to, że chcesz być sam na sam a różowego zapoznać dopiero na kolejny dzień. Spójrz na to może z jej strony. Pójdziecie się napić, koleżanka pewnie się
@TomekABC123: proponujesz, żeby dziewczyna została na noc u Ciebie (nie musi iść z Wami), wracasz z koleżanką i kładziesz ją w drugim pokoju. Noc spędzasz z dziewczyną. A jeśli kombinujesz jak zaliczyć pijaną koleżankę, żeby panna się nie połapała to wypier***** :)
@Elfickuuu: oczywiscie ze nie mialbym nic przeciwko, bo niby dlaczego mialbym byc az tak zazdrosny? taka chora zazdrosc leczy sie u psychiatry
i nie wiem czemu nazwyasz mnie dzbanem, bo chce przenocowac koleznake w potrzebie?