Wpis z mikrobloga

Praca inżynierska sprzed pół roku ale pomyślałem że się pochwalę. Wszystko zaprojektowane i wymodelowane od zera w Inventorze (koła zębate też bo uważam że generator jest do dupy). Łączny czas druku wszystkich elementów ok 100 godzin. Praca obroniona na jedyną słuszną ocenę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bazowałem na elemetnach LEGO.

#druk3d #studbaza #inzynieria #motoryzacja #polibuda #chwalesie #pdk
Pobierz k.....s - Praca inżynierska sprzed pół roku ale pomyślałem że się pochwalę. Wszystko ...
źródło: comment_rGncRzNqppR8rHI2nu9OPxCtA0L6xwTP.jpg
  • 60
@Choker: Nie mogłem już edytować: po prostu zwykła przekładnia, #!$%@? Grecy to trzaskali 24 wieki temu XD Rozumiem, że on pokazuje, że opanował wiedzę, żeby to policzyć i zaprojektować, ale to jest nic kompletnie odkrywczego. Nie mówię, że miał rakietę zbudować, ale coś świeżego, coś ciekawego ludzie kochani. Po #!$%@? taka praca komukolwiek i zapisywanie tego w historii na plagiaty. Zwykły sprawdzian i nic więcej.
@kapitan_kleks ja zaprojektowalem "działająca" temperówke w solidworksie na zaliczenie przedmiotu za 2ects (,) żeby dostać 5 też musiałem zamodelowac coś fancy więc dałem taka przekładnie, tak do temperówki
I to jest coś, ostatnio był tutaj jakiś partacz i się chwalił beznadziejna inzynierka. A to... To jest świeże.
przecież na inżynierce ma pokazać, że się czegoś nauczył przez te lata studiów, a nie coś wynaleźć. Zakładam


@Antwito: Ja rozumiem, ale od czego do #!$%@? ma wszelkie koła i sesje? XD Przecież to jest marnotrawstwo czasu i potencjału młodych ludzi, sztuka dla sztuki żeby zaliczyć i zapomnieć. Po #!$%@? tracić czas jakiegoś promotora i studenta. Naprawdę nawet coś na papierze bez realnego "prototypu" byłoby czymś ciekawszym, rozwojowym. Wiem, że włożył
Przecież duża część ludzi która ją piszę ma w dupie w ogóle kierunek na którym jest.


@Choker: I to jest właśnie #!$%@?, że pomimo tego kończą to i studia mają małą realną wartość obecnie.