Wpis z mikrobloga

Mircy co jest? wczoraj wszystko działało a dziś włączając #netflix na #androidtv wywala błąd kod:Nw-6-404, Test sieci na zielono - OK, a w ustawieniach - brak połączenia z usługą kod: ui-113. Wczoraj wyszła aktualizacja wiec stawiam na to. Instalacja poprzednich wersji nic nie daje - wywala ten sam błąd. Czy też tak macie? sprzęt na którym to uruchamiam to Mecool M8S PRO. Reset wszystkiego co sie dało zrobiłem, nawet przywróciłem ustawienia fabryczne #tvbox
  • 69
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qbanczyk: ja przed sekundą dostałem info od supportu, że jest im ten problem znany i są w trakcie rozwiązywania problemu ale niestety brak ETA.
I na tą porę sugerujeą użycie innego urzadzenia do strumieniowania.
  • Odpowiedz
@meciasek nie sądze żeby to pomogło bo nawet na sofcir nexus nie działa.
Próbuj ale jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Pewnie każdy producent sprzętu, który nie jest zablokowany płaci w jakiś sposób haracz dla korporacji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: mnie się zdaje, że to chodzi o nowy update z nowym interfejsem i usprawnieniami bo to jest dziwne, że starsza wersja na tablet/smartfon odpala się na boxie normalnie..
Pożyjemy - zobaczymy.
  • Odpowiedz
Na freaktab ktoś udostępnił apke z kodem widevine L1. Podobno po instalacji działa Netflix na mecool L niestety na moim Pro+ niet..
  • Odpowiedz
Mój czat z Netflix i koniec wsparcia dla Mecool M8S PRO L


Witaj!
Dziękujemy za kontakt z obsługą klienta serwisu Netflix.
Poniżej znajdziesz zapis Twojej ostatniej rozmowy.
Ty
W trakcie oglądania serialu Aplikacja na moim Android TV BoX firmy Mecool m8s Pro L wyłączyła się a następnie pojawił się komunikat Kod: NW-6-404 Żadna z proponowanych opcji rozwiązania problemu nie działa. Pobralemu ponownie aplikacje z oficjalnego sklepu Google nic to nie zmieniło. Nigdy
  • Odpowiedz
Czytałem, już jest obejście. Sam sprawdzę. Tak jak ktoś napisał na forum:

WALIĆ NETFLIXA, ANULOWAĆ SUBSKRYPCJĘ I ODPALIĆ TORRENTY!
  • Odpowiedz
@elsismo: U mnie na m8S pro L to działa i Netflix ożył. Miałem wpierw MXQ zablokowali aktualizację ze sklepu(+ nie było to HD) kupiłem Mecoola żeby mieć w HD no i nie pierdzielić się z aktualizacjami i znowu coś banują. Niech zablokują jeszcze raz to przerzucam się na inny streaming.
  • Odpowiedz