Wpis z mikrobloga

180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie 30kg
Jestem 2 tygodnie na MŻ i od 4 dni codziennie o 5:00 maszeruje przez godzinę po okolicy(nie biegam bo chyba bym się zabił xD)

I chciałbym się z wami podzielić, że jestem dumny, że konsekwentnie, sumiennie i bez wątpliwości prę do celu, a że wychodzę z domu w celu odbycia godzinnego wysiłku fizycznego to w ogóle xDDD

Nie mam pojęcia ile schudłem, ale samopoczucie w ciągu dnia mogę skwitować jednym słowem URUS xD Jak minie miesiąc to wysmaruję się śmietaną osiemnastką i wskoczę matce do zupy xD #pdk

Trzymajcie za mnie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)️ A ja trzymam za wasze postanowienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dieta #chudnijzwykopem #motywacja
Pobierz Z.....e - 180cm 99kg kawaler here, postanowiłem sobie, że w 6 miesięcy schudnę prawie...
źródło: comment_0JO2IYjO3BjuWYRo4W2CHiGzGsyY0lhZ.jpg
  • 77
@hocuspocus: @emre899: Panowie jeszcze lepiej, ja słyszałem, że 10.000 godzin potrzeba na wyrobienie sobie nawyku xD
@carbonara: Dzięki, to też kolejna zmiana którą dodałem do rzeczy które chcę naprawić, do tej pory zazwyczaj o 5 to chodziłem spać xD zobaczymy na ile będę miał silnej woli i czy będę w stanie pogodzić taki tryb życia po wakacjach ze szkołą, ale teraz chodzę spać o 23 więc pewnie się da