Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
od dwóch miesięcy próbuję umówić się do lokalnego psychiatry z powodu pogarszających się stanów depresyjnych.
Dzisiaj znowu powiedziano mi, że już nie ma miejsc na miesiąc wrzesień, i mam zadzwonić za miesiąc gdyż wtedy ruszają zapisy na październik, a to nawet nie wiadomo czy ktoś nie wyprzedzi mnie jak dzisiaj i znowu będę czekać...
Żenujące są te wszystkie kampanie reklamowe i #!$%@? coby wystarczyło tylko zapytać o pomoc w sprawie depresji i już się ją dostaje. Według NFZ, dopóki człowiek nie otworzy sobie żył, to jeszcze jest z nim dobrze!
Chcę sobie trochę pożyć, ale przez to #!$%@? nie potrafię sobie życia ułożyć..Tak więc szukam dobrego specjalisty na nfz we wrockuz najlepiej psycholog i psychiatra. Ktoś coś?

#depresja #wroclaw #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedys chodzialm do babeczki przy kosvcele obok Astry. Ale to juz gdybys niczego nie znalazl. Temat mi znany tez czasem wpadam w dołek. Mam jeszcze kontakt do jednej psychiatry od psychotetapeutki do ktorej chodziłam na kilka sesji ale tamtej psychiatry nie znam bo nie zdecydowalam sie nawizytę. Terapia pomogła, czasem trzeba się tylko wygadać
  • Odpowiedz