Wpis podsumowuje typowania wyników meczów.
Jeżeli chcesz poznać wyniki typowań przedmundialowych kliknij tutaj
Jeżeli chcesz poznać wyniki klasyfikacji generalnej kliknij tutaj

Garść ciekawostek:
Najczęściej dokładny wynik typowaliśmy w meczu Brazylia – Serbia 2:0 9 razy
Drugi pod tym względem był mecz Brazylia – Meksyk 2:0 8 razy
A trzeci… tak Brazylia – Kostaryka 2:0 6 razy 

Cztery tygodnie zmagań, analiz i typowań. Tylko trzy punkty różnicy pomiędzy pierwszą siódemką klasyfikacji, minimalne różnice i rywalizacja do ostatniej minuty meczu finałowego. Ale podsumowanie zacznijmy od końca…

Najskuteczniejszy w typowaniu gracza meczu okazał się @FotDK 18pkt, który wyprzedził @granfist8 i @bonpensiero 16pkt

W typowaniu wyników do przerwy najlepszy był @nedre 30pkt, a tuż za nim @FotDK @lubiediscopolo i @stabile 29pkt

Najwięcej u buka mógłby zarobić @cb_radio, który trafił dokładnie 11 wyników spotkań, @otter skończył z 9 trafieniami, a @granfist8 @Veigar @stabile i @Braand wytypowali poprawnie 7 meczów.

Natomiast jeżeli chodzi o same wyniki meczów to aż 58% poprawnych typowań miał @sam_gold 37 pkt, 36pkt to dorobek @nedre @lubiediscopolo i @TimeyWimey. Ogółem 12 uczestników może pochwalić się skutecznością ponad 50%, nieźle.

A jak przebiegała rywalizacja w całym typerze?
Zaczęło się od mocnego uderzenia ze strony @goodnight, 36pkt w pierwszej kolejce i pewne prowadzenie! Szkoda, że potem nie typowałeś już w ani jednej rundzie 

Z pierwszej kolejki warto jeszcze zaznaczyć poprawne typowanie dokładnych wyników 4 spotkań przez @goodnight i @granfist8. Nigdy później nikt tego nie powtórzył.

Druga kolejka była rekordowa, poza jednym użytkownikiem (żeby było zabawniej @Braand, czyli zwycięzca typowania całego mundialu), wszyscy osiągnęli skuteczność ponad 50%. Padły tutaj rekordy trafionych meczów 12 - @Otter, sumy punktów 42 - @Otter, wyników do przerwy 11 @nedre czy zawodnika meczu 8 - @yourgrandma. Po fenomenalnej kolejce na czoło klasyfikacji wysunął się nie kto inny jak @Otter.

Trzecia runda spotkań, to zwycięstwo @footix z 32pkt i awans o 10 oczek. Tuż za plecami @bonpensiero i @FotDK, który awansował na drugie miejsce w generalce.

Czwarta kolejka to pierwszy przebłysk @sam_gold, który do tej pory kręcił się w okolicach 10 pozycji, ale świetnym wynikiem 20pkt awansował na 3 miejsce w generalce. Na czele melduje się @nedre.
Piąta kolejka czyli ćwierćfinały, to ugruntowanie swojej pozycji w czołówce przez @sam_gold, który awansował na pozycję lidera, której nie zamierzał oddać już do końca rozgrywek. Spory regres zalicza dotychczasowy faworyt @Otter. Kolejkę wygrywa @cb_radio

Szósta i siódma kolejka padają łupem @lubiediscopolo, który notuje trzy podia z rzędu w tym dwie wygrane. Do gry wraca także @Otter. Podium zamyka @cb_radio.