Wpis z mikrobloga

Cały dzień spędziłem dziś na Żabiance i w Oliwie, wracam do domu patrzę jakieś dziwne kałuże. Myślę, wejdę na mirko pewnie będzie sto wpisów, bo wiadomo, jak nie popada tydzień i nagle spadnie mały deszczyk to poruszenie jakby kometa Halleya spadła do zatoki. No i w zasadzie dużo się nie pomyliłem, ale że aż tak miasto zalało to się nie spodziewałem :-) W Oliwie zero deszczu, a w Śródmieściu jak po huraganie.

Jednak cały czas czekam na jakąś prawdziwą burzę, taką ze 2-3 godziny ostrej ulewy. Szkoda mi ludzi i ich dobytku, ale może w końcu mieszkańcy tego pięknego miasta przejrzą na oczy i zrozumieją, że Adamowicz ze spółką to banda nieudaczników. Tak, żeby nawet te darmowe przejazdy komunikacją (która powoli przechodzi w stan likwidacji), ani uruchomienie rowerów elektrycznych w listopadzie, ani nawet jakby każdemu mieszkańcowi rozdawali karnety na basen (których nie ma), czy nawet jakby każdemu dziecku zagwarantował miejsce w żłobku i przedszkolu (których też nie ma) to żeby mimo tego ludzie nie oddali na tego skompromitowanego człowieka głosu.
#gdansk
  • 10
KTOKOLWIEK inny...

@vin42: i mamy dudę...

Główny kontrkandydat poza nazwiskiem jest nikim. A głupot opierdziela więcej niż budyń.

Jachlewska - jej pomysł z mieszkaniami pokazują, że zupełnie nie ma pojęcia o problemie i kosztach generalnych remontów względem możliwych zysków zamiany budynków i terenów na nowe mieszkania.

Ceynowa - SLD xD

Wałęsa - ... Niby go lubię. Ale nic nie robi, żeby przekonać do kandydowania na siebie. Ot kandydat PO.
@Line-Storm choćby Wałęsa. Jeszcze kampania się nie zaczęła. A skoro nie widzisz nikogo innego i dlatego zagłosujesz na budynia to na prawdę szczerze współczuję.
@vin42: kampania trwa od dobrego miesiąca jak poznaliśmy głównych kandydatów. Większość już w mediach swoje programy i pomysły ogłasza. Wałęsa czeka nie wiadomo sprawia wrażenie jakby startował bez pomysłu, bo mu partia kazała.
Ten jego wywiad na trojmiasto - kompletnie nijaki. Nawet nie skrytykował budynia, tylko "słuchac mieszkańców" i forum się czepił jak to już dawno po ptokach.

Lanie wody a nie pomysły na zmianę.