Wpis z mikrobloga

Mireczki przybyłem dzisiaj na Islandię z różową, emigracja zarobkowa przynajmniej do końca roku, ale jak będzie dobrze finansowo to pewnie zostaniemy do następnych wakacji. Trzymajcie kciuki żeby się jakoś ułożyło z pracą, bo ogarnięte mamy tylko (albo AŻ) mieszkanie po bardzo przystępnej cenie. Islandia przywitała nas bardzo piękną pogodą i już od pierwszego dnia powoli #!$%@? się w wyspie. Zobaczymy jak będzie, jak nadejdzie trochę bardziej "islandzka" pogoda, bo różowa to typowy zmarźluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#islandia #emigracja #polacynaemigracji
nivenerr - Mireczki przybyłem dzisiaj na Islandię z różową, emigracja zarobkowa przyn...

źródło: comment_8HwLRa8Ks5qEv1sKaRDF3VXEW3qv4XUl.jpg

Pobierz
  • 6
@mars10 Pracy nie mieliśmy ogarniętej i w sumie udało się dość szybko ogarnąć parę rozmów kwalifikacyjnych i różowa chyba wkręci się do firmy sprzątającej, bo fajne warunki, a ja jeszcze na etapie poszukiwań, ale na upartego mógłbym już coś zacząć, bo miałem odzew z pizzerii na dostawcę i z hotelu na recepcję, ale podobno z tego co mówili znajomi to warunki nie są jakieś super, więc szukam dalej. Generalnie jak znasz angielski