Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem różową 26 lvl, 174 cm, wazy 53 kg (wiem bo raz dla zartu sie wazylismy). Nogi do nieba, z wygladu przypomina Adriane Lime. Skonczyla studia z wyróżnieniem, na studiach juz pracowala. Teraz zarabia wiecej ode mnie chociaz jest mlodsza. czasami czulem sie jak debil po technikum przy niej. Myslalem ze ciezko bedzie sie przebić wsrod masy chadow, spotkan z kolezankami. No ale w koncu sie dowiedzialem, ze ona ma depresje. Oprocz pracy, jakis tam zakupow to w ogole nie wychodzi z domu. Byla kiedys zareczona i od tamtej pory od zerwania zareczyn z nikim sie nie spotykala a minely 3 lata. Siedzi w domu, ma mase kwiatow w mieszkaniu i sie nimi zajmuje, ma psa, robi szaliki na drutach i duzo czyta. Spotykalismy sie miesiac a ona powiedziala ze ma dosyc, boi sie ze mna siedziec i nie lubi jak ją ktos dotyka. Tak tylko chcialem napisac na temat tych waszych wywodow jak to ladne laski maja kilku orbiterow, mase przyjacioleczek i jak z jednym nie wyjdzie to zaraz drugi. Ona 3 lata jest sama i pewnie bedzie do śmierci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 18
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaProgramistka: wiem, że to tylko wykop, durne komentarze i żarty ale to jest naprawde po prostu przykre co piszecie. "Spotykalem sie z jakas i byla #!$%@?"- dla was kazda kobieta jest #!$%@? jesli nie spelnia jakis waszych wymagan, ma jakis problem. OP napisał że on nie chce żeby ktoś ją dotykał, boi się- a może ktoś ją zgwałcił? Wiem, że to tylko internet ale to jest po prostu strasznie przykre jak
  • Odpowiedz
Po prostu nie wiem na czym to wsparcie mialoby polegac skoro ona nawet boi sie mojego dotyku


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież można kogoś wspierać na różne sposoby, nie tylko za pomocą dotyku. ale generalnie moim zdaniem powinieneś odpuścić skoro to tak wygląda. niech sama się najpierw ogarnie, a potem wchodzi w relacje, bo tylko wyrządza innym krzywdę.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: OP napisał, że ona jest kilka lat sama to ja się nie dziwie, że nie jak reagować w relacjach z jakimś mężczyzną. To nie jest trochę nielogicznie, że on ma ją olać aż ona się ogarnie? Ostatnio było tu wyznanie jakiegoś niebieskiego, który pisał, że różowa która kiedyś była ofiarą przemocy właśnie się do niego odezwała mówiąc że wszystko sobie poukładała i chce spróbować. Tam też chyba prawie wszystkie komentarze
  • Odpowiedz
ElfickaWybranka: @kwasnydeszcz troche smieszne ze macie tak rozne odpowiedzi w zasadzie o tym samym. Bylo jakies wyznanie ze koles spotkal ba weselu byla, ktora tez bala sie przy nim siedziec i odzywac to komentarze- mogles jej pomoc, jaki ty glupi, mogles zaczekac. Jak jakis pisze ze ma laske ktora ucieka od nirgo na 2 koniec pokoju- czekaj, ona sie otworzy, pomoz jej. Tutaj- niech sama sobie pomoze. No po prostu XD
  • Odpowiedz