Wpis z mikrobloga

#rower #kolarstwo #zalesie
Czy tylko mnie denerwuje wybujałe ego kolarzy amatorów na rowerach za grube hajsy i obcisłych galotach (czyt. osób nienadających się do uprawiania 'skomplikowanych' dyscyplin sportowych)? Sam jeżdżę sporo po bezdrożach na MTB, ale do lasów trzeba dojechać normalnymi drogami, tylko że ja potrafię się do przepisów stosować, korzystam ze ścieżek, a te patałachy cisną szosą mimo, że ścieżka (nie z kostki) biegnie równolegle do drogi, a wczoraj to już w ogóle mnie wkur... kiedy jechałem autem i czterech januszy z brzuszkami w koszulkach CCCpodobnych jebło sobie formację jak profesjonaliści i zajmowali cały pas, korek taki zrobili, że głowa boli i za cholerę zjechać nie chcieli.. #zalesie
  • 31
@chixi: no jednak to jest Twoje zmartwienie, jeżeli jest ZAKAZ poruszania się rowerem.
Nie rozumiesz porównania. Masz kostkę brukową na ścieżce, trudno, masz nakaz jazdy tą kostka. Pojedziesz ulica to licz się z mandatem i #!$%@? kierowców.
Dlatego porównałem dwa pasy. Jeden zniszczony drugi w super stanie. Trudno, masz prawnie nakaz jechać prawym pasem, a nie sobie zmieniać i jechać lewym na czołówkę "bo tak wygodniej i nie ma dziur".
@chixi: ale ja w ogóle nie odnoszę się do Ciebie. Napisałaś, że temat wałkowany wielokrotnie i tworzysz jakąś dziwną sytuację pod tytułem "przejedź się raz na szosie po kostce z bardzo źle zrobionymi wjazdami". Masz DDR masz nią jechać. Koniec. Jak Ci nie pasuje DDR to nie jedziesz jezdnią tylko zsiadasz z rowerka i prowadzisz go po chodniku.

A realia wyglądają tak, że jedzie sobie jeden z drugim środkiem drogi mimo
Czy tylko mnie denerwuje wybujałe ego kolarzy amatorów na rowerach za grube hajsy i obcisłych galotach


@Dominias: Bardzie mnie irytuje, że wszyscy dajecie się napuszczać na siebie, piesi na kierowców, kierowcy na rowerzystów, rowerzyści na pieszych i kierowców. A najsmutniejsze jest to, że w tym agresywnym szaleństwie już nawet rowerzyści nienawidzą rowerzystów.

kiedy jechałem autem i czterech januszy z brzuszkami w koszulkach CCCpodobnych jebło sobie formację jak profesjonaliści


@Dominias: Taką