Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham takie wiadomości. W sobotę ślub i wesele kolegi z pracy, a tu koleżanka pisze jakąś tanią wymówkę.

Może znalazłaby się jakaś chętna Mirabelka z Wrocławia i okolic, żeby mi towarzyszyć?
Godzina powrotu do ustalenia i zapewniam transport w obie strony :)

#zalesie #wroclaw #kiciochpyta #wesele
bertol9393 - Jak ja kocham takie wiadomości. W sobotę ślub i wesele kolegi z pracy, a...

źródło: comment_anrQYGTTDFhK2nB6uQ6pPAFOHXHX0eWi.jpg

Pobierz
  • 44
@Bambomancer: no to w takim wypadku brzydko z jej strony, chociaż niektórzy mają problem z asertywnością albo są terroryzowani przez młodych (musisz być na moim weselu!)
Mój niebieski nie dał rady pojechać na wesele swoich znajomych i tak stracił dwóch kumpli ;) wielka obraza majestatu. Szkoda strzępić.
Może znalazłaby się jakaś chętna Mirabelka z Wrocławia i okolic, żeby mi towarzyszyć?


@bertol9393: po co się w ogole takie rzeczy robi? Przecież to bez sensu xDD
@rbielawski: > oczekiwać, że sobie znajdą kogoś innego na chwilę przed wydarzeniem.
Ja bym się nawet ucieszyla, bo jest o wiele wieęcej osob, ktore chcialabym zaprosić niz fizycznie mogę, a osoba towarzyszaca, ktorej nie znam, to zadna frajda. Ba, nawet takie zaproszenie otrzymane w ostatniej chwili mnie nie razi, a wrecz jest mi bardzo milo. Ile ludzi, tyle opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)