Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się troche chce jak widzę te płacze i lamenty na wypoku, ze hurr durr G O R Ą C O, nie da się wytrzymać bez koszulki, a ja sobie w wojsku idąc na poligon w mundurze w pełnym uposażeniu z conajmniej 30-stoma kilogramami na plecach po 10 km w jedna stronę, myśle sobie ale te wykopki maja ciężko na tej plaży wytrzymać XDD
#wojsko #gorzkiezale #lato #pogoda
  • 125
  • Odpowiedz
@Nanuno: Kolego, twój głos się nie liczy, jesteś przecież trepem. Ty masz płacone za bycie ciemiężonym, za krew, pot i łzy. Normalni ludzie wolą jednak komfort i klimatyzację, a nie patelnie na poligonie.
  • Odpowiedz
@Nanuno jak chcesz mogę ubrać dwa swetry, solidarnie się obaj będziemy gotować. Chociaż teraz temperaturka jest całkiem spoko, najważniejsze że nie jest zimno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nanuno: To wsiądź sobie do samochodu bez klimatyzacji i jeździł cały dzień po mieście z przerywnikami na załadunek rozładunek. Zobaczymy czy będziesz taki cwaniak. Na dworze masz te 30, w samochodzie 40-50.
Wolałbym sobie spacerować i nic nie robić nawet w mundurze i 30kg plecakiem. żaden wyczyn w porównaniu z powyższym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: o #!$%@? znowu żale jakiegoś kierowcy ciężarówki. Ja to mam wrażenie że kierowcy ciężarówek i taksówek pracują z powołania i charytatywnie. Taka ta praca cięzka i niewdzięczna...
  • Odpowiedz
@Nanuno a nie przyszło ci do głowy samcu alfa że ludzie mają różną genetykę? Ja przykładowo jestem wysportowany, dobrze się odżywiam i mam dobrą formę, i co z tego jak w taką pogodę musze chodzić bardzo powoli zeby się nie zapocic i błyszczy mi się ryj od łoju przez wilgoć.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Tylko, że na poligonie nikt się nie przejmuje, że się spoci, ubrudzi i tak dalej. Idąc do szkoły pracy głupio trochę wracać autobusem cały spocony i śmierdzący.
  • Odpowiedz
Śmiać mi się troche chce jak widzę te płacze i lamenty na wypoku, ze hurr durr G O R Ą C O, nie da się wytrzymać bez koszulki, a ja sobie w wojsku idąc na poligon w mundurze w pełnym uposażeniu z conajmniej 30-stoma kilogramami na plecach po 10 km w jedna stronę, myśle sobie ale te wykopki maja ciężko na tej plaży wytrzymać XDD

@Nanuno: Jeśli to 10 km jest
  • Odpowiedz
@Nanuno: A ja popierdzielam po kilka godzin w 50 stopniach w masce przeciwgazowej na obiekcie przemysłowym po wąskich schodach, jednocześnie w tzw. międzyczasie robiąc dokumentację.
Podsumowując: sorry, ale nie ma się czym chwalić. Każdy ma inne zdrowie i inaczej reaguje na temperatury i to, że ktoś nie lubi przebywać w 30+ stopniach nie oznacza, że jest "gorszy".
  • Odpowiedz
@Nanuno tobie płacą za dbanie o kondycję w godzinach pracy a reszta wykopków ćwiczy tylko po godzinach z2 razy w tygodniu tak więc
Nie masz się czym chwalić!( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz