Wpis z mikrobloga

#trasa #bydgoszcz #lublin #radom #pulawy #grojec

1. Hej, planuję jutro trasę Bydgoszcz - Lublin i zawsze jechałem przez Grójec, Radom oraz Puławy. Zawsze przynajmniej tak puszczał mnie GPS. Teraz każe mi za Grójcem skręcać w Białobrzegach. Czy to jest spowodowane jakimś remontem, czy jakimiś przebudowami tak? Chyba raz tak jechałem i trasa byłą po wioskach i jechało mi się gorzej niż przez Radom. Wolę jechać stałą prędkością niż szarpać po wioskach, bez pobocza.

2. Czy w Puławach wreszcie skończyli te remonty koło Azotów? (tak to chyba się nazywało) Czy pchać się jutro koło 8 rano przez Puławy, czy jechać przez dziurawe Osiny?

z góry dzięki! jeżdżę tam raz do roku i nigdy nie wiem czy gdzieś się nie nabiję na minę;)
  • 7
@kegnar: kumple jechali tą samą trasę i narzekali tylko na korki w Puławach (lub okolicach, nie wiem dokładnie) tak to wszystko elegancko :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kegnar: w Puławach nie skończyli roboty przy azotach, ale jutro rano nie będzie tam żadnych korkow. Korki są tylko jak ludzie jaka albo wracają z roboty, głównie przed 6 i 14-15 w dni pracujące.

Jak jeździłem Puławy Bydgoszcz to prowadziło mnie przez Kozienice, tam w lewo jak ja Radom
Teraz każe mi za Grójcem skręcać w Białobrzegach. Czy to jest spowodowane jakimś remontem, czy jakimiś przebudowami tak? Chyba raz tak jechałem i trasa byłą po wioskach i jechało mi się gorzej niż przez Radom. Wolę jechać stałą prędkością niż szarpać po wioskach, bez pobocza.


@kegnar: elewacja na moscie w bialobrzegach na trasie s7 jest robiona od dluzszego czasu, wiec pewnie kaze ci skrecic by nie stac na 1 pasie bo
@kegnar: jak bedziesz mijał Grójec to sprawdz sobie którędy sugeruje Targeo i bedziesz wiedział czy przez zwężkę na E7 i budowę rozjazdu obwodnicy przed Radomiem, masz jechać inaczej niż przez Radom. Wg. mnie nie powinno być tragedii.