Wpis z mikrobloga

W sumie tak dla odmiany to powiem coś pozytywnego na temat designu Tesli - logo jest jednym z lepszych projektów wśród marek samochodowych. Jednoznacznie sugerująca auto elektryczne cewka Tesli układająca się przy okazji w literę T.
Większość logotypów producentów samochodowych albo kojarzy się z nimi przez opatrzenie (typu trójramienna gwiazda Mercedesa czy diament Renault), albo po prostu ma napisaną nazwę marki (jak Ford, Fiat, Kia czy VW), natomiast #tesla ma symbol który nawet niewtajemniczonym osobom kojarzy się z elektrycznością oraz imiennikiem marki. Niemal równie dobry projekt co logo PKO czy CPNu i mówię to całkowicie nieironicznie.
  • 2
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Mi się podoba wnętrze tesli. Może po prostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do tak minimalistycznego wystroju. Pamiętam jak za dzieciaka przesiadłem się z Fiata 126p do nowego samochodu i zobaczyłem tak jakieś wentylatory, setki guzików, to wydawał mi się taki nowoczesny, futurystyczny. Bogate wnętrze to pewnie dobre. Wydaje mi się też, że to tak samo jak z telefonami jak przechodziły na dotyk. Były twierdzenia, że telefon bez klawiszy się nie przyjmie
  • Odpowiedz