Wpis z mikrobloga

@Qrakk O tym to nie wiedziałem. Może to pojedynczy przypadek. One plus słynie z świetnych telefonów w rozsądnej cenie. Wątpię, żeby wypuścili jakiś bubel. Oni robią tylko jeden model to raczej mają czas na dopracowanie, a nie jak xiaomi modelów tyle, że ciężko się połapać. Ja osobiście bym wybrał op6 od xiaomi mi 8. Ewentualnie mi mix 2s. Albo poczekaj na op6t.
@Qrakk: nie używałem nigdy xioami. Znasz kogoś kto ma albo w sklepie się bawiłaś? Jak wygląda sprawa supportu lub gwarancji w tym xioami. Ktoś ma doswiadczenia ? Ja akurat mam s8 i jeśli chodzi o zdjęcia to są spoko, wydajność do gier na pewno wystarczającą. Minus telefonu to bateria..Ale nie wiem czy konkurencja będzie o wiele lepsza jeśli chodzi o baterię. Jeśli chodzi o wykonanie i jakość to s8 jest zajebisty
@Qrakk ja zaraz będę mieć już 4letniego xiaomi redmi Note 3 na mtk i daje rade. Baterie wymieniłem tylko raz. Spadł mi z 100razy i nawet rysy nie mam. Dałem za niego 800zl. Więc o wytrzymałość xiaomi nlsie nie martwię. Też myślę o mi8
@Qrakk mam redmi Note 4 (od roku) i polecam xiaomi, bateria przy średnim użytkowaniu da radę wytrzymać 2 dni, aparat jest jak dla mnie w porządku, parę razy zdarzyło mu się zaciąć, ale jeśli mają na to wpływ upadki to wcale się nie dziwię bo spadał wiele razy xd