Wpis z mikrobloga

  • 4
Hej mirasy. Jaki #telefon polecacie do 2.2k PLN? Zalezy mi na dobrym aparacie i dobrej wydajności do gierek. Mysle o #xiaomi mi 8. W ogole jak z zywotnoscia tych Chińczyków? Wiecej niz 2 lata pozyja?
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qrakk: teraz minie dwa lata mojego chińczyka, trzyma się a go nie oszczędzam XD
teraz od miesiąca zaczyna dopiero mieć problemy z baterią i ładowaniem
  • Odpowiedz
@wykop_hejter: Ogólnie telefony w danym przedziale cenowym sa do siebie zblizone, ale marketing robi swoje, wiec raz ludzie wychwalaja wadliwe ajfony, a raz xiaomi, ktore nie rozni sie prawie niczym od Huaweiow i tym podobnych
  • Odpowiedz
@Qrakk: masz budzet na porzadnego flagowca od samsunga ktory przoduje w aparatach, wyswietlaczu i innych dodatkach a zastanawiasz sie nad zamiennikiem dla ludzi ktorych nie stac na tego samsunga xD jak nie chcesz iphona ( szanuje ) to s8 jest najlepszym wyborem
  • Odpowiedz
@Qrakk: miałem oneplusa 6 i żadnej tej wady nie uświadczyłem. Crashowanie aplikacji to jest wyciągnięte z palca i tak głupie. A co do rysującego się ekranu to może dlatego że ma się fabrycznie folie na ekranie, przecież tam jest gorilla glass.
  • Odpowiedz
Mam ponad 1.5 roku siaomi dokładnie redmi 4 pro 3/32
Nic się z nim nie dzieje, bateria trzyma już troszkę gorzej ale przy powiedzmy 15 telefonach dziennie i kilku h dziennie na FB/wykop trzyma 2 dni. Nigdy nie czyscilen telefonu żadnym recovery etc, tylko zwalnianie pamięci.
Ogólnie jakbym miał zmieniać z taką kasa to na mi8 właśnie. Kumpel już ma, zdjęcia baaaardzo konkurencyjne do reszty czołówki ;)
Prędkość - potwór
  • Odpowiedz