Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem z dziewczyna. Jesteśmy aktualnie jakieś 6/7 godzin od siebie, moja dziewczyna ma pewien problem i to poważny. Starałem sie pomóc i wesprzeć ale że tak to ujme być może pod wpływem emocji trochę to zlala. Nie odpisywala, pisala ze chce pobyć sama itp. Raz napisała chyba ze nie wie czy chce ze mna pisać. A teraz mi wyjechala ze nie potrafię wpaść na to że skoro tak z nia zle to powinienem jechać do niej i ja wesprzeć, ze nie pomyślałem o tym i jak bardzo ja to boli. Kurde, przez ostatnie dni dawala mi wrecz do zrozumienia ze nie chce mieć z nikim styczności a teraz zgania na mnie ze nie pomyślałem ze ona potrzebuje mojego wsparcia tam na miejscu. Dodatkowo przez ostatnie dni bylem przejety ta sytuacja cała więc jak mnie znajomi zaprosili na wyjście to wyszedłem zeby zajac sie czymś i nie zamartwiac sie. Dzisiaj sie dowiedziałem ze zamiast do niej przyjechać i wesprzeć to wolę pójść na impreze ze znajomymi. Wiele razy mówiłem mojej dziewczynie ze nigdy nie będę bawił sie w domyslanie, ze to nie moja bajka i jak ktoś mi jasno pokazuje i mówi wprost ze chce być sam to nie będę kombinowal czy tak naprawdę nie chce czasem nie byc sam. Jak myślicie, nie powinna po prostu zapytać czy mogę wpaść, bo potrzebuje sie ze mna spotkać zamiast oczekiwać ze sam na to wpadnę ( mimo tego że zachowywała się tak jak wyżej wspomniałem) i potem robić mi o to wyrzuty? Czy #!$%@? i nie postaralem sie, mogłem sam zaproponować przyjazd mimo tego że sie odcinala?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Czy powinna po prostu zapytać czy mogę wpaść bez wyrzutów?

  • Tak 51.2% (21)
  • Nie 7.3% (3)
  • Tak, ale mogłeś bardziej się postarać 41.5% (17)

Oddanych głosów: 41

  • 8
  • Odpowiedz
OP: @taktoto napisałem że napisała że chce byc sama, ale gdy szukała juz wsparcia to mogła napisać i bym przyjechał. Odpisala ze nie będzie sie prosić bo dla niej to oczywiste ze jeśli chce z nia być i wesprzeć to przyjeżdżam niezależnie co pisze. ;____;

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
MetalowyRogal: Chodzi o to, ze nie wyszedłeś z inicjatywą i nie pokazałeś, ze zależy Ci na niej. Ona oczekiwała, ze powiesz coś w rodzaju: Na pewno nie potrzebujesz mojej pomocy? Mogę od razu wsiąść w auto i jechać do Ciebie. Tym byś jej pokazał, że pomimo tego, ze jesteście tak daleko to ona może na Ciebie liczyć, ze jest dla Ciebie aż tak ważna, ze rzucisz wszystko i pojedziesz do niej
  • Odpowiedz