Wpis z mikrobloga

Mireczki, korzystam teraz z runkeepera, wcześniej z endomondo w wersji premium. Tzn bardzo mi się podobają gotowe plany treningowe w tego typu aplikacjach. Równocześnie przymierzam się do zakupu któregoś z #garmin fenix 3/5/5p Czy to urządzenie będzie mi w stanie to zastąpić? #bieganie
  • 5
@dyniox: ale co zastapic? Kazdy z producentow ma swoja platforme, na ktora zgrywasz treningi, trasy itp. Wszystko to dostajesz w formie ladnych wykresikow, mapek, plus jakas analiza, mniej badz bardziej zaawansowana.
Do tego wszystkie platformy oferuja wsparcie w treningach, albo nawet gotowe plany do wrzucania na sikor.

Zarejstruj sie na gamrin connect (skoro to ma byc fenix) i zobacz jak to wyglada. Mozesz eskportowac trasy z endomondo i wgrac na strone
@dyniox: zegarek jako urzadzenie samo w sobie zapewne nie, bo o ile stworzysz w zegarku prosty plan interwalowy, czy jakis mix, o tyle jest to raczej uciazliwe i przy czyms skomplikowanym sie zaklikasz.
Takie rzeczy zalatwiasz przez www i zgrywasz do zegarka gotowe jednostki treningowe.

Natomiast na jakiej podstawie, sa wyliczane rzeczy w tych planach, to juz inna broszka. I na to ci nie odpowiem, bo ja nie korzystam z tego.
@dyniox: Mam fenix 3kę od 2,5 tygodnia co prawda - i jeszcze się uczę platformy garmin connect - ale gotowe plany tam są takie średnie bym powiedział, zaloguj się i zobacz sobię jak to wygląda, jednak faktycznie istnieje coś takiego, i być może np. z endomondo dało by się wgrać również - tak jak kolega wyżej napisał, takie rzeczy tworzysz najlepiej na pc/telefonie i wgrywa się to po synchronizacji do zegarka