Wpis z mikrobloga

@Redhell: a lubisz ciepło? głupie pytanie, każdy różowy lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyobraź sobie, że przy -20, siadasz do zimnego auta, a tam po paru minutkach ciepły fotel grzeje pupkę - na mojego różowego to bardzo działa i co zimę słucham, jak to fajnie było w aucie z podgrzewanymi siedzeniami
@Redhell: radar z funkcją automatycznego hamowania, BLIS, lane assist z automatyczną korektą toru jazdy - ktoś kto raz pojedzie w długą trasę z tymi systemami, szczególnie po polskich autostradach, doceni powyższe. Automatyczna skrzynia to oczywistość
lane assist


@Adasi: @Adasi: Ja autostradą jeżdżę raz w roku, jak policzyłam bardziej opłaca mi się jechać lokalnymi drogami. Autostradą to więcej samochód pali. A 20 minut to szybciej to różnicy mi nie robi.
Jak byście ponownie kupowali ponownie samochód, to jakie dodatkowe akcesoria byście zamówili?


@Redhell: nigdy nie kupowałem nówki (i pewnie w tym wcieleniu nie kupię), ale bezwarunkowo klima, przydadzą się podgrzewane siedzenia, lusterka i przednia szyba. Do tego jeszcze hak (niekoniecznie że przyczepka, ale np. na rower), czujniki parkowania (a system samoparkujący to w ogóle marzenie), radio sterowane z kierownicy, fajna rzecz (chociaż drogawa): automat. Piękny jest też dach panoramiczny.

Z rzeczy
@haes82: Też bym nie kupowała ale koszty prowadzenia działalności mnie dobijają. A żeby zachować rozsadek i użyteczność w stosunku do miejsca w którym mieszkam to muszę mieć samochód z napędem 4x4.
@Adicts: Zawsze mnie zastanawiało jak to jest z tym dachem jak się jedzie pod słońce. Nie świeci po oczach? jJest rama czy tylko szyba od góry do dołu ? Przejrzałem google grafika z niby mają ramę, więc przednia szyba jest normalnie - ale widziałem też takiego który miał jedną dużą szybę
@de-nuke: to zależy od modelu, ale w większości masz normalnie ramę. I we wszystkich autach z panoramą, które miałem miałem też jakąś osłonkę rozsuwaną, albo z tapicerki, którą były obite słupki itd. albo żaluzja materiałowa.