Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odebrałem paczke od DPD, w której był telefon naprawiony przez serwis. Szanowny kurier zadzwonił i poprosił, żebym wyszedł, bo stoi dwa domy dalej. Podszedłem, przywitałem się i grzecznie czekałem, aż skończy obsługiwać klientkę, która już tam była. Gdy odeszła, pierwsze o co spytałem, to czy muszę coś podpisać. Otrzymałem odpowiedź, że nie. Potem spytałem, czy mogę obejrzeć najpierw paczkę... również nie, najpierw trzeba zapłacić (przesyłka pobraniowa). Tak więc zapłaciłem, kurier wydał mi pieniądze, przy nim otworzyłem paczkę, spytał czy wszystko ok, odpowiedziałem twierdząco, pożegnaliśmy się i wróciłem do domu. Teraz dostalem wiadomość, widać w załączniku. Zadzwoniłem na ten nr i tenże Pan usiłuje mi wmówić, że okradłem kuriera nie płacąc mu, oraz że widać na kamerze jak oglądam paczkę, po czym odchodzę... Ciekawe czemu pozwolił mi tenże kurier tak po prostu sobie odejść, ani nie wrócił się w ciągu dnia, albo zaraz po tym zdarzeniu... :) Takiego chamstwa jeszcze nie widziałem. Ciekawe czy na nagraniu słychać, jak pytam o podpis, oraz jak płacę i otrzymuję resztę. Mirasy, bardzo proszę o rozgłos, nie dajcie się wrobić jak ja tym #!$%@?. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ostatecznie skończy, ale nigdy nic nie wiadomo... jutro rano ten kurier ma u mnie być w celu rozwiązania sprawy. Także nagłośniajcie i nie dajcie się #!$%@?ć kurierom-sebixom!
#dpd #kurier #zlodzieje #oszukujo #januszebiznesu #janusze #afera
adameqq - Dzisiaj odebrałem paczke od DPD, w której był telefon naprawiony przez serw...

źródło: comment_uWK9X56EPrepgEz8gJkSU9Mi7ZNpXNUL.jpg

Pobierz
  • 293
Bodajże jak płaciłem kiedyś za moją kolekcjonerkę wiedźmina za pobraniem to też kurier dpd nie chciał mojego podpisu xD Jak zapytałem się o potwierdzenie zapłaty/jakiś podpis to mnie wyśmiał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@adameqq: Twój podpis jest potrzebny w razie gdybyś zadzwonił do sprzedawcy mówiąc że paczki nie ma. Wtedy on pisze/dzwoni do DPD że jest problem i że paczki nie ma. Wtedy DPS daje im mailem skan POD (Proof of delivery) z Twoim podpisem. To ich dupochron, nie Twój.

Generalnie to podwykonawca DPD próbuje zrobić Cię w #!$%@?. Samo DPD nie ma nic do rzeczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@adameqq: ja już tyle paczek odebrałem że nie pytaj, raz chcą podpis raz nie, sam nie wiem
Dwa to nie rozumiem twojego podejścia. Zapłaciłeś za paczkę jak trzeba. Ktoś chce cię #!$%@?ć na hajs. A ty chcesz się spotkać z kurierem złodziejem i to wyjaśniać. Trochę rigczu bo tu nie jeden Mirek jak chcial być dobry i po dobroci załatwić to został wyruchany.
Jedziesz z nimi i trzymam kciuki ( ͡