Wpis z mikrobloga

Dlaczego ateiści często chrzczą swoje dzieci? Mimo, iż moi synowie są bez chrztu to odpowiem wam na swoim przykładzie.

- setki awantur
- groźby wydziedziczenia żony
- płacz i szantaż emocjonalny teściowej
- specjalna msza w intencji naszego nawrócenia
- nasyłanie po kolei każdego z rodziny by nas opamiętał
- nasłanie na żonę w pracy (by mnie nie było) księdza

Ile moja żona przepłakała z tego powodu głowa mała. Zmuszenie kogoś do ochrzczenia swoich dzieci poprzez ostracyzm i szantaż to nie przegrana ateisty, ale dowód na brak RiGCzu u katoli.
#bekazkatoli #gimboateizm #ateizm #katolicyzm
  • 219
@lakukaracza_: bo w polsce jak chrztu nie masz to potem same problemy, taki ustrój . Mnie jak moja rodziła to na sale nie wpuścili bo małżeństwem nie byliśmy a jak przychodzi o obliczania dochodu to jesteśmy GOSPODARSTWEM DOMOWYM , wtedy państwu brak ślubu nie przeszkadza.


Jeśli wspólnie mieszkacie i utrzymujecie się to jesteście gospodarstwem domowym. Możecie mieszkać u teściowej i prowadzić dwa osobne gospodarstwa pod jednym dachem, możecie prowadzić jedno z
PS2 oczekiwanie że ateista będzie sprawił rodzinie przykrość jest tak cholernie chrześcijańskie...


@Replica: tak, wy wszyscy tacy bezbronni, kochamy rodzine. Tylko tutaj potraficie pluc na chrzescijanstwo, jakby rodzice zobaczyli co wy tu wypisujecie to by sie za glowe zlapali i dopiero byloby im smutno :)