Wpis z mikrobloga

@mat3u5zek: przetestuję to dam znać póki co to nic odkrywczego super nie ma. Jeśli wejdziesz na spis treści na google jest gdzieś wykaz rozdziałów większość tych treści jest tu czy tam opisana.Ja wziolem to na zasadzie by dołączyć do "konkursu" ,by mieć większą motywację i powiedzmy grupę ludzi którzy robią to co ja zobaczę co z tego będzie.
@polanddanny: po przeczytaniu zgadzam się że szau nie ma wielkiego no bo jak to w ćwiczeniach i diecie 99% to twoja praca. Dzięki temu ebookowi sciagnolem sobie fitapu i zacząłem liczyć co jem bardziej mnie to dyscyplinuje co dziennie. Każdy sobie sam musi odpowiedzieć czy kupić czy też nie, ja sobie coś z tego wynioslem utwierdziłem się w moich przekonaniach generalnie.

Jak mówisz na necie jest mnóstwo wiedzy za free więc
Strata kasy. Lepiej te 80 zł przeznaczyć na karnet. W tym ebooku jest zbiór ogólnodostępnych informacji, tyle że uporządkowanych. Nie ma nic odkrywczego, ani żadnej cud metody - a wielu kupujących chyba tego oczekuje, bo w filmikach zawsze "podopieczny" który osiągnął cel zachwala tego ebooka. Szata graficzna tragiczna. Ze dwa tygodnie temu wyszła nowa wersja Program Genetycy 2.0 (dostałem link do pobrania bo podobno przysługuje mi dożywotni aktualizacja LOL wersji 3.0 już
Cena jest za grupę Genetyków, która jest razem z ebookiem, gdzie jest pomoc, motywacja, konkursy, transmisje na żywo, odpowiedzi na każde pytanie, przepisy, najważniejsze tematy i więcej. Zresztą, ilość przemian mówi sama za siebie, codziennie na grupie jest nowa, więc jak w życiu - niedowiarki hejtują, inni robią robotę i dobrze wyglądają ;)
@paxmayne: Mimo iż uważam że 80 zł to jest zwykłe ######, to poszanowanie dla prawa autorskiego mam. Zresztą każdy e-book zabezpieczony jest znakiem wodnym z nazwiskiem kupującego (znak jest na każdej stronie). Ściągnij sobie ebook Sakera - jest na stronie sklepu WK. do pobrania darmo, a merytorycznie nie wiem czy nie lepszy niż ten Grzymskiego. Graficznie i wizualnie na pewno.