Wpis z mikrobloga

@debustrol Wyłącz kurła TVN. KONSTYTUCJA ŁAMANA NAPISANA W UJ DAWNO, W KTOREJ JEST MNÓSTWO BŁĘDÓW. #!$%@? mam w ludzi, ktorzy teraz spadną z cieplego stolka. Najgorsze, że pis obsadzi je swoimi pionkami i rozdupczy pol Polski tworząc komunę i ludzie batami beda zaganiani do kosciolow i wydawania ostatnich pieniedzy ludziom w sukienkach. Patologia bedzie dostawala miliony, a bogaci potracą majątki, bo wszystkie skitrane oszczednosci pojdą do kleru. Bogaci bedą biednymi, a biedni
@debustrol jaki bol dupy xD


@korbixon gdzie? Kto? Jak? Ze ja? XD ze mam niby bol dupy o jakiegos PiSowskiego nieudacznika, ktory nawet dupy na boku nie umial utrzymac a na dodatek sprzedal jej jakies poufne info, ktore sprzedawala na prawo i lewo, do tego stopnia ze koles musial sie spowiadac przed abw? XD chyba bol przepony od smiechu xD
@Psychopathy_Red: A to nawiązanie nie jest polityczne? No #!$%@? ręce opadają. Nie dziwię się, że jest jak jest, skoro połowa ludzi ma #!$%@? na wszystko i po prostu hehe jakie śmieszne konstytucja hehe, a nie rozumieją ani źródeł ani istoty problemu. No ale beka w #!$%@?, Mati, hehe.
@Psychopathy_Red: To po #!$%@? takie obrazki wrzucać? W tym nie ma nic śmiesznego i są to treści polityczne, więc jasne jest, że rozmawiać będziemy o polityce.

A żart jest na poziomie żartowania z tego, że ktoś hehe zgwałcił Twoją matkę. No faktycznie w #!$%@? śmieszne.

Wiesz jak było? Tęgie głowy z działu partyjnej propagandy pracowały nad tymi memami i zaczęły je wrzucać, żeby ośmieszyć temat i sprowadzić konstytucję do poziomu mema.
@jamtojest: Przestałem czytać po akapicie, w którym napisałeś, że te memy pochodzą z działu partyjnej propagandy xD Nie no, doczytałem dokońca i muszę przyznać, że takiego pieprzenia od dawna nie czytałem. Foliowa czapeczka założona?