Wpis z mikrobloga

@n_____S: właśnie też upatrzyłem sobie taki ładny z Franke ale facet od mebli kuchennych przestrzegł, że trzeba dbać. Wiadomo nie zostawiamy syfu, jakiś rozlanych sosów czy buraków ale nie widzi mi się czyszczenie i namaszczanie olejem po każdym zmywaniu.
@Mirkosoft: @samuraj24: można wiedzieć jakiej firmy te zlewy?
@dobrzecisiewydaje: Kurcze no nie wiem, czytam opinie po różnych euro agd i ole ole i ludzie wypisują różne rzeczy na temat zacieków, zostawiania plam których nie da się zmyć.

Moja dbałość o kuchnie w zasadzie wygląda jak w Twoim przypadku. Zostawianie porządku po zmywaniu, przetarcie szmatką i raz na jakiś czas mycie detergentem przy okazji większego sprzątania.

Długo już posiadasz taki z tectonite?
@bemol14: trzeci rok leci. No jak kiedys nie spłukałam po zmywaniu, bo sie spieszyłam to faktycznie były zacieki i białe plamki od piany i musiałam cifa wyciągnąć. Ale jak dbasz na bieżąco to jest bez problemu. Teraz robie trzy realizacje i tez klientom zaprojektowałam kuchnie z tectonitem.
@bemol14: mam taki https://www.oleole.pl/zlewozmywaki/franke-basis-bfg-611-62-onyx.bhtml?from=pla&gclid=Cj0KCQjwzK_bBRDDARIsAFQF7zOR7KeTxK0urNmWOb_HkPISGoLf37NdvEeDJhZw4zmnC712ymsK8hgaAiiTEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CJPJ2enJ39wCFRfFsgodqIcNww
zaraz będzie rok używania, złego słowa nie powiem.
i jakoś specjalnie nie dbam o niego, nie słyszałem żeby jakieś czary trzeba było nad nim odstawiać, po prostu nie zostawiam większego syfu,ot normalne dbanie o zlew
śmialo mogę polecić