Wpis z mikrobloga

@status86: nie chodzi o kamere a o kask :D Kask ma rózne nierównosći z przodu (otwory wentylacyjne czy po prostu sama krzywizna kasku) i nie jest mozliwe przyklejenie większości powierzni przylepca do kasku.
@Polanin: jest to jedna z opcji którą biore pod uwagę, zaraz po zwykłym kleju elastycznym w tej tubie i kleju na gorąco :)
@bellazi: potrzebuje coś na pon/wt a z ali to na wrzesień jak przyjdzie
@cysterna: ale to masz sportowa kamerę do przylepienia? Do kasku rowerowego? Czy raczej takiego typu? Sa mocowania. Na paskach, zakrzywione, proste, wystarczy ze wieksza powierzchnia złapiesz i jak nie pędzisz 200mk/h to nie odpadnie ;) Poszukaj mocowań RAM
@status86: zwykła gopro na przylepcu chce ją do kasku przymocować, ale tak jak mówie, jest problem bo kask ma wiele krzywizn. I chce złapać właścnie większą powierzchnie ale chce mieć kamere z przodu a tam jest problem z różnymi dziurami czy zagięciami
@status86: takie coś odpada na 100%
@Polanin: na piance?
@Gixaar: właśnie też o tym myślałem, ale to strasznie dużo rzeźbienia by było ;/
@Scorpio412: pytanie tylko jak to się na żywo sprawuje i czy ma sens w coś takiego inwestować i w jaki sposó to przykleić do kasku :D Poza tym jak już mam w coś takiego się bawić to równie dobrze mógłbym myślę, przykleić mocowanie do kasku
@cysterna: Mam coś takiego ale jeszcze nie przykleiłem, ale dopasowane pod kask, kupiłem do tego też kilka cm taśmy 3M, myślę że będzie git.
Na moich kombinacjach przy zwykłym uchwycie po 3 latach się odkleiło przy większej prędkości (straty: obudowa kamery + karta pamięci, ale kamerka działa)
@cysterna: Dużo rzeźbienia to miał Wit Stwosz, tu trzeba uciąć kilka pasków, rocket science na poziomie zajęć z plastyki w podbazie :)
Amortyzuje, trzyma jak poje//ne latami, kosztuje kilka złotych, do kupienia w każdym sklepie z taśmami dwustronnymi.

Gx