Wpis z mikrobloga

@Fryceusz: ja pi3rdole jak wrócę do domu to przejdę się z zażenowania po pokoju.
Prywatna impreze to jak będą chcieli to sobie mogą nawet ustalić że dziecko 150% płatne...
Po drugie co za poj3eb bierze 3 letniego gówniaka na koncert gdzie jest w ch0j ludzi.

To tak jak te zj3by w tatrach idą na szlak z nosidełkiem, pada i ch0j do tej pory mi się chce śmiać jak ojciec poślizgnął się
@Fryceusz: #!$%@?ąc już od tego tematu. Wiem i pamietam ze jesteś mundurowy. Powiedzi mi proszę czy to prawda ze policja zabiera dowód rejestracyjny jeśli jest na kogoś innego niż na mnie? Chodzi o kupienie samochodu i jego nieprzejerestrowanie. Pytałem w wydziale komunikacji i podobno policja może zabrać dowód.
@Fryceusz: Mentalność "dej" faktycznie #!$%@?, ale też fakt faktem, że takie małe dzieci często na imprezy mają darmowe wejście, więc nie jest to jakiś mega wydumany, absurdalny pomysł. Osobiście też bym chociaż spróbował się wywiedzieć w temacie, no ale jakby mi napisali że nie - to bym już nie kręcił oburzenia w necie, tylko zaakceptował sytuację.

Inna sprawa, że takie rzeczy bym ogarniał jeszcze przed kupnem biletu, tuż po ogłoszeniu imprezy,
Chodzi o kupienie samochodu i jego nieprzejerestrowanie. Pytałem w wydziale komunikacji i podobno policja może zabrać dowód.


@Shmit: a z jakiego powodu mieliby Ci zabrać ten dowód właściwie? przecież policja podczas kontroli nie prosi Cię o okazanie umowy kupna-sprzedaży, więc skąd mają wiedzieć, że nie przerejestrowałeś?
@Fryceusz: @Shmit: ok, w sumie nie wziąłem takich niuansów pod uwagę, macie rację.

ja auto przerejestrowałem 4 miesiące po kupnie, a od 3 miesięcy nie mam czasu pofatygować się do urzędu po odbiór dowodu, cały czas jeżdżę z tym kartonowym świstkiem, eh.