Wpis z mikrobloga

Mainuje od jakiegos czasu niemieckie drzewko, chcialbym tez spróbowac czegos od ruskich, i tu pojawia sie pytanie.
Czy aby odblokować następna epoke/tier (czy jak to sie tam nazywa) w badaniach, musze mieć zakupione x pojazdów z tego samego drzewka? Chodzi mi o to czy znowu będę musiał grindować na maksa ruskie drzewko pojazdami którymi nie chce grac aby przejść do nastepnej epoki.
#warthunder
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rvnow: Jest podział graczy na zręcznościowe (arcade) i realistyczne. Ja należę do tych co mówią, że zręcznościowe są dla słabiaków/nowych. Realistyczne też nie są idealne, ale imo (!) lepsze.
A protipów na arcade nie mam bo przestałem grać już jakiś czas temu.
@rvnow: Jeśli grasz szybkim lekkim pojazdem, zasuwaj po flagę. Jeśli grasz niszczycielem czołgów, znajdź sobie dobrą pozycję do strzelania z daleka bądź z flanki (ostatnio ustawiłem się mniej więcej pomiędzy flagami, tak żeby od strony przeciwnika osłaniał mnie budynek i łoiłem po bocznych burtach czołgi, które dojeżdżały do środkowej flagi). Jeśli grasz średnim/ciężkim czołgiem, wal prosto na flagę. Jeśli grasz przeciwlotniczym - staraj się nie przebywać na otwartym terenie. W miastach