Wpis z mikrobloga

@Canova:
czyli na poziomie odpale sobie tindera i same będą do mnie zagadywały a ja będę sobie przebierał a jak mi się jakaś spodoba to może pozwole jej na sobie poskakać i ją zostawię dla innej.
@al0ne czyli chcess byc pretensjonalna i gderliwa #!$%@?ą, w kolo ktorej ludzie zbierajs sie tylko po to aby ja zaliczyc i #!$%@?ć na śmietnik. Godne pochwaly marzenie.
@al0ne miej troche wiecej aspiracji niz zamiana miejsc z jakas neetujaca #!$%@? ktora ma swoje najlepsze lats w okresie 25-25 lat a potem leci na bruk i nikt nawet na nia nie napluje.
Skoro twoje jedyne zajecie to rownanie kto ma lepiej a kto gorzej to sie nie dziw ze krecisz smiglem
@Canova:

ktora ma swoje najlepsze lats w okresie 25-25 lat a potem leci na bruk i nikt nawet na nia nie napluje.

trzeba było poznać spokojnego fajnego chłopaka w młodości to by nie poleciała na bruk.

Skoro twoje jedyne zajecie to rownanie kto ma lepiej a kto gorzej to sie nie dziw ze krecisz smiglem

różowe zabawiają się z topką facetów i jakoś nie są singielkami mimo tego, że rozmowa z
@al0ne no i #!$%@?ć te boty z podstawowa linia dialogów, chcesz cale zycie pokazywać palcem i płakać z powodu każdej niesprawiedliwości? Czy zacząć samemu to wykorzystywać a na koncu sprzedac blache na potylice i poczuc ulgę ze się odpłacilo za zle?