Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z #worldofwarcraft
Ostatnio wstawiłem wpis o tym, że nie mam pojęcia co widzicie w wowie. Wczoraj pograłem sobie dłuższą chwilę ze znajomym i jednak spodobało mi się.

Co polecacie robić jako noob, który nigdy na poważnie do tej gry nie podchodził? Opłaca się jeszcze startować w tej grze? Kupić od razu abonament czy poczekać? (To pytanien dotyczy też dodatków)
#gry #wow
  • 26
@Isnen: Nauczyć się mechaniki gry, czyli po prostu grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Boost do maksymalnego poziomu polecam zachować na później, jedną postać chocisż wyleveluj od zera, nauczysz się dzięki temu jak grać.
@Isnen: Druid jest wszechstronny więc warto.
Warlock - powolny ale z mocnym jebnięciem. Najłatwiej będzie ci się grało na początku z talentem Destruction
Mag - w obecnej iteracji jest słaby i ciężko się nim wbija poziomy. Odpuściłbym.

Moje typy to Warrior - niby sztampa, ale gra się bardzo przyjemnie i generalnie siejesz #!$%@?.
Drugi to Priest - do zadawania obrażeń Shadow - szybki, potężny i nawiązuje trochę do mitologii Lovecrafta. Jak
@PelenSpokoj mag był słaby w legionie ale w bfa będzie jednym z topowych dpsów, dodatkowo przez nowe talenty, mocne cc, instant boosty dla rajdu i zdejmowanie klątw będzie pożądany na rajdach i m+. Sam po kiszce w legionie wracam do maga