Wpis z mikrobloga

@RedRight: ale to się ma nijak do logiki całej sprawy. "Miki, szóstego piętra nie buduje się po to, aby z niego skakać." Logika Korwina jest prawidłowa. (a i to tylko końcówka jego wypowiedzi więc wyrwane z kontekstu) Twoja odpowiedź na jego wypowiedź nie bo "Heroiny nie zażywa się by popełnić samobójstwo"
Pobierz w.....z - @RedRight: ale to się ma nijak do logiki całej sprawy. "Miki, szóstego pięt...
źródło: comment_6T1zsjNU0yF3KjSUNCvvQd65hK7oVNir.jpg
@Noct: Nie, ale jako dziecko się trochę skakało po dachach i trzepakach. Z doświadczenia wiem, że powyżej dwóch metrów im wyżej, tym mniej przyjemny skok. Później w szkole trochę się jeszcze douczyłem o grawitacji i spadku swobodnym. I tak, ekstrapolując te swoje eksperymentalne doświadczenia na większą wysokość, wykorzystując solidną bazę teoretyczną, doszedłem do wniosku że skok z 6 piętra jest nieprzyjemny jak sam #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To, że RedRight jest trollem, ustaliłem już jakiś czas temu. Jeśli jednak się mylę, musi on być zwyczajnym głąbem.
@johnny_tomala: No właśnie. Ja również nie próbowałem żadnej z tych dwóch rzeczy. To argumentuje moją niechęć do zakazywania ich komukolwiek. Jeden lubi skakać z szóstego piętra, drugi heroinę a jeszcze inny sernik z rodzynkami. Ja nie lubię i nie chcę jeść sernika z rodzynkami, ale dlaczego miałbym komuś tego zakazywać? Z przekazów wiem, że flaczki (taka zupa) są dobre. Nie chcę ich próbować, ale nikomu tego nie zakazuję.

Zmierzam do tego,
@Noct: A skąd wiesz że edukacja jest dobra? Ja osobiscie wspominam szkołę jako piekło, instytucję której zadaniem jest przemielić człowieka i wyzuć go z wszelkiej indywidualności.

Kwestia na co przeznaczyć publiczne pieniądze ogólnie opiera się zwykle na utylitarnej logice, tzn. w ostatecznym rozrachunku rachunek dla społeczeństwa ma wyjść na plus. Co do heroiny, istnieją niezliczone świadectwa, że jest to najbardziej wyniszczający narkotyk, fizycznie, psychicznie i moralnie. Wg mnie jest to uzasadniona