Wpis z mikrobloga

'Kibice' Cracovii #krakow, którzy przyjechali na #mecz z Pogonią #szczecin skandowali: "Andrzej Kujawa to dzisiaj jest tylko zjawa".

Przypomnę w skrócie: 'Kibice' Cracovii w 1993 roku zabili nożem Andrzeja Kujawę (kibica Pogoni), który wybierał się na mecz reprezentacji Polski.

Nie wiem kim trzeba być, żeby chwalić się MORDERSTWEM, ale jest to czyste #!$%@?ństwo, a potem te podludzie nazywają się kibicami.

#pilkanozna #bekazpodludzi
  • 19
@krisuxmajami: można by powiedzieć że to sprawka grupki kiboli, która nie rzutuje na wszystkich kibiców, ale... #!$%@? ja jestem kibicem pogoni i gdyby jakieś zjeby robiły coś takiego jak cwelovia przestałbym chodzić na mecze. Wstyd by mi było nosić szalik? Gdzie jest reakcja zarządu cwelovii? Gdzie jest jakieś oficjalne potępienie ich?

Ja rozumiem można sobie poblizgac na inny klub "bo się nie lubimy", ale cieszyć się z tego że bandyci zabili
@tomhet: Nie widzieć różnicy między kibicami, a "kibolami" to naprawdę trzeba być ignorantem albo po prostu głupim. Ci goście którzy #!$%@?ą i tną się w "imie klubu" tak naprawdę gdzieś mają klub i całą piłkę nożną. Jest to tylko pretekst do wyładowania agresji. Chcą czuć przynależność do czegokolwiek więc tłumaczą sobie to jako walkę w imie klubu. Coś jak gangi w USA gdzie młode chłopaki wstępują do nich tylko po to
@Ottaviani: Bardzo często tak właśnie jest, dlatego porównałem to do gangu. Młode chłopaki biją się, nożują itd., a ci ważniejsi gangsterzy tylko pociągają za sznurki. Tak jak mówię, z piłką nożną ma to niewiele wspólnego.