Wpis z mikrobloga

Uwielbiam laski, którym rzucisz dosłownie jedno zdanie o tym, że twój facet NIE DOŚĆ CIĘ WIELBIŁ I CAŁOWAŁ PO STÓPKACH (bo przykładowo zażartował z ciebie, czegoś wymagał albo po prostu miał gorszy dzień), a te już zaczynają wysrywy w stylu "zostaw tego #!$%@?, on cię nie szanuje, JA BYM SOBIE NA TO NIE POZWOLIŁA" i prowadzą analizy psychologiczne z dupy waszego życia. Najczęściej są to oczywiście samotne laski. xD
#wtf #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 8
@Shanny norma. Mnie laska pouczała że mój związek jest chory bo z większością rzeczy z niebieskim rozliczamy się na pół. Później okazało się że ona ma OBOWIĄZEK przelewania swojej wypłaty na konto niebieskiego, musi prosić o byle grosz na bluzkę i sama opłacała ich kawalerkę. Wtedy zrozumiałam, że problemy rozwiązuje w związku i nikomu o niczym nie mówię, bo każdy jest mądrzejszy.
@warning_sign: Czasami to nawet nie zazdrość, ale brak umiejętności odróżnienia wyidealizowanego obrazu z rzeczywistością.

Potem sie słyszy, teksty gdzie ci prawdziwi mężczyźni.. W waszych fantazjach, na bilboardach, w filmach, książkach i opowiadaniach koleżanek, które troszkę koloryzują, żeby pokazać, że one mają lepiej.
Faceci próbują się wpasować w rolę, aby spełnić oczekiwania. Potem to wszystko i tak #!$%@?, po dłuższym czasie okazuje się, że żaden z niego superman, tylko zwykły chłopak. Ona zawiedziona, bo miało być tak idealnie. Itd itp
JA BYM SOBIE NA TO NIE POZWOLIŁA"


@Shanny: Powiedziała zapewne kobieta, której żaden ogarnięty facet nie chce. No i fakt faktem "rady" jakie kobiety udzielają sobie nawzajem to jest zazwyczaj rak,, aby nie powiedzieć, że sabotaż ich związków.