Wpis z mikrobloga

P...ł 24 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 310 z dnia 2018-08-12 15:13:36

Imię: P...ł
Wiek: 24
Miejscowość: Trójmiasto
Kim jestem?
24-latek, aktualnie pracuję w firmie transportowej. Z powodu dużego stresu w pracy często staram się rozbawiać ludzi co jest moim lekarstwem na nerwy :). Raczej ogarniam życie. Najważniejsze jest żeby od czasu do czasu, nie za często ale od czasu do czasu bywać szczęśliwym :)

Wygląd
Szatyn, krótkie włosy, niebieskie/szare oczy, 181 cm wzrostu,75 kg. Jestem szczupłej budowy ciała. Ubieram się schludnie, często chodzę w koszuli ale bluza z kapturem to u mnie równie częsty widok. Nie lubię niechlujstwa.

Zainteresowania
Moim głównym hobby jest motoryzacja, aktualnie buduję auto wyścigowe, zamierzam w przyszłym roku wystartować w Mistrzostwach Polski. Mam również jedno klasyczne auto przy którym dłubię w wolnych chwilach, bardzo mnie to odpręża.
Lubię majsterkować, zdecydowanie nie mam dwóch lewych rąk do pracy :). Czasem pojeżdżę na rowerze lub pochodzę po górach.

Czego oczekuję?
Normalności, uśmiechu i zrozumienia.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Sądzę, że nie ma możliwości aby opisać taki dzień. Każdy dzień jest idealny gdy choć przez chwile jest fajnie i druga osoba jest zadowolona.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci w przyszłości jak najbardziej. Papierosów nie palę, alkohol od czasu do czasu jak jest okazja.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - P...ł 24 Trójmiasto 

Zgłoszenie nr 310 z dnia 2018-08-12 15:13:36

...

źródło: comment_3aMKLzogAFzvmspBvRbvFxoNJub5MwdA.jpg

Pobierz
  • 1