Wpis z mikrobloga

Brawo @masternode Team Polska. Naganiaj ich na genialny projekt #!$%@?.
Ledwo wystartował to się #!$%@?ł w 3 dni. Volumen to $303.08
Nawet coinmarketcap tego nie notował nigdy. Zajebisty projekt.
Stawiajcie masternode. Z pewnością ktoś od was kupi ten shit.
Ale uwaga, #!$%@? ma potencjał bo:

bardzo dobry team który choćby potrafi przyłożyć się do wykonania porządnej strony www


Przecież to jeden z setek klonów postawionych po to żeby sprzedać frajerom żeby kupili do postawienia MN. Ekipa pewnie wypuściła od tego czasu trzy kolejne coiny z MN.
Te gówna niczym się nie różnią i nikt tego nigdy nie będzie chciał kupić.
Jebią kopię za kopią identycznych coinów i je porzucają po sprzedaniu frajerom.
A wy słuchajcie Amelcia że zarobicie na tym i że on na tym zarabia, buehehe...
Ważne żebyście mu zapłacili za skonfigurowanie wam serwera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pieprzony oszust. Tfuuuu, brzydzę się tobą człowieku...

#kryptowaluty #masternode #bitcoin
cyberpunkbtc - Brawo @masternode Team Polska. Naganiaj ich na genialny projekt #!$%@?...

źródło: comment_6qnYRWVfsJoLHmjoIgmQrtVjAY2SIjCK.jpg

Pobierz
  • 22
@cyberpunkbtc: To samo eks Amelciowi pisałeś ostatnio pod jego postem o masternodach. Naganiał wcześniej na Ultranatum na ktrórym sam niby miał masternoda... Żywotność tych gówien to góra 2tygodnie i znikomy volumen na giełdach więc "zarobku" nie da się sprzedać. Ludzi uważjcie na tego naciagacza. Pamiętam jesczze jego podnietę IOTA i to że w tym momencie IOTA miała być po 6 dolców.
@bekazplatnychtypow: Tak czy inaczej nie jest znana całkowita podaż. Pod tym względem żaden anonimowy coin nie jest bezpieczny. Zcash miał buga i ktoś narobił sobie dodatkowych 400tys. monet.
W monero podobnego buga załatano. Nie wiadomo jednak czy inny tego typu big już nie został wykorzystany, albo czy nie będzie w przyszłości.
Z tego powodu BTC nie ma ani imowosci. Nie można dopuścić do tego aby były jakiekolwiek wątpliwości co uczciwości projektu.
@cyberpunkbtc: mała poprawka, co 2 minuty jest generowany blok, tak transakcja zajmuje dużo więcej miejsca, jednak i tak wypada bardzo dobrze jeżeli chodzi o koszt za 1kB na tle innych walut, we wrześniu/październiku wprowadzą bulletpoofs, po pozwoli na zmniejszenie wielkości transakcji o 80%, co do LN to niech rozwija się w najlepsze choć na razie za wcześnie dla mnie by zachwalać czy też krytykować, ja nie stoję murem za żadnym projektem,
jednak i tak wypada bardzo dobrze jeżeli chodzi o koszt za 1kB na tle innych walut


@bekazplatnychtypow: No co za problem jeżeli blok nie ma ograniczeń? To nie jest sztuka zrobić krypto z niska opłatą, tylko co później z jebolnym blockchainem? Tym się nikt nie przejmuje...

Ważne że niska opłata dzisiaj :D Co będzie za 5, 10 lat to nie ważne? Nie dość że każda tx waży dużo więcej, to nielimitowany
@cyberpunkbtc: to prawda, nie jest to rewolucyjne rozwiązanie, ale dla XMR gdzie jest 100x mniej transakcji niż w BTC to nie problem, wielkość bloku nigdy nie przekroczyła 400kb (wykres), jestem pewien, że ludzie korzystający z XMR cieszą się, z takiego stanu rzeczy jaki jest, nigdzie nie widzę osób krzyczących XMR TO DA MOOOON i spamujących jakimiś informacjami na twitterze, XMR broni się samo swoją użytecznością w swojej niszy i
@bekazplatnychtypow: Ja tam lubię monero, dobra technologia w porównaniu z resztą i uczciwa dystrybucja. No i podoba mi isę że to będzie taki trochę "kozioł ofiarny" przy BTC ;)
Wiesz, na zasadzie: Bitcoina nikt nie używa do darknetu, bo jest jawny. To monero... czepiajcie się monero! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej to dash, zcash i reszta dużo gorsze od monero. I jakie premine chamskie... Jeszcze
@cyberpunkbtc: ZCash 10%, ale cwanie to wymyślili bo 10% od każdego bloku brzmi mniej inwazyjnie niż 10% coinów wykopanych na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

hmm czy będzie kozłem ofiarnym to się okaże, akurat cechy Monero pozwalają na przechodzenie obojętnie obok takiej sprawy jak fakt, że jest wykorzystywany w darknecie, bo nie da się ustalić kto, ile i skąd pochodziły coiny, lubię takie porównanie, jak gdzieś ludzie