Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Hej dziś odbieram swojego pierwszego kotka i się zastanawiam czy coś wypada dać / zapłacić właścicielce? Niby na olx było że za darmo jak wszystkie dachowce ale 2x odrobaczony i ma te pierwsze szczepienie zrobione przez nią bezpośrednio przed oddaniem i nie wiem. Zawsze na wsiach to oddawali za darmo i się jeszcze cieszyli ale pewnie nie szczepione itp różowy z nią pisze I pisała coś w stylu "wszystkie 4 kotki zaszczepione ale jestem splukana hehe" I nie wiem czy to wiadomość typu domysl się

#koty
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl: no chyba to by była przeginka xd nie no nie sądzę bo spoko dziewczyna. Ogólnie miała w planie tym kotom wyprawkę kupić i dać ale chyba to jej marzenia tylko były a fundusze ją ograniczyły ale jak widać chciała dobrze
@schreder: Nie musisz czuć się tak bardzo zobowiązany. Jakby wykastrowała kotkę, to nie miałabym teraz takiej sytuacji, musiała być świadoma, że mogą ją spotkać takie wydatki. Nawet bym nie kupowała czekoladek, raczej zabawki dla pozostałej kociej gromady/kociej mamy i ew. smakołyki do jedzenia (miałam kiedyś takie gumowate coś z suszonego łososia chyba to, bo miało kształt serduszek).

Pieniędzy może nie przyjąć, Tobie będzie głupio i pojawi się taki niefajny moment,