Wpis z mikrobloga

Gdybym był milionerem filantropem przeznaczyłbym dużą kwotę na zbadanie zależności wielkość penisa - zadowolenie z życia.

Tak na logikę, jak jest sobie normik i mu smutno (bo np. Andżelika go rzuciła i będzie przez tydzień samotny" to wyciągnie sobie fujarkę, zobaczy jaka jest duża i sobie pomyśli "haha może i mnie rzuciła szmata ale z takim fiutem, zaraz znajdę kolejną dziewczynę :D " i sobie zwali fajnie i będzie miał super humorek na resztę dnia, a jak pójdzie w dobrym humorku na miasto, to zaraz obczai jakąś fajną dupeczkę.

A taki przegryw? W domu jest #!$%@?, bieda, zimno, stary #!$%@?ł wszystkie pieniądze na wódę, stara daje dupy za 5zł okolicznym menelom itp. Przegryw wpadnie na pomysł, żeby sobie zjechać na ręcznym, aby polepszyć humor, wyciągnie qutaska, zacznie działać i ujrzy takiego małego #!$%@? i pomyśli "ja #!$%@?, nie dość że mam takie #!$%@? życie to nawet #!$%@? muszę mieć gorszego niż wszsycy", przestanie walić, bo z tego wszystkiego zrobi mu się jeszcze bardziej smutno, schowa się pod kołdrę i będzie myślał o zakończeniu tej mordęgi...

#przegryw #oswiadczenie #gownowpis #depresja
LajfIsBjutiful - Gdybym był milionerem filantropem przeznaczyłbym dużą kwotę na zbada...

źródło: comment_X6gm8SUELUt5iuVdTxUkixoKxb1r0uRW.jpg

Pobierz
  • 13
@LajfIsBjutiful: Z tego wykresu wychodziła by średnia jakieś 12-13 cm... może jest to liczone z Azjatami, których jest sporo, a długość ich członka jest raczej nieduża. Pozatym spójrz sobie na rozkład wzrostu w społeczeństwie. Mam 199 cm. (oczywiście nie mówię że istnieje związek pomiędzy wzrostem a długością penis)