Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, potrzebna pomoc. Jakiś namiar na odwyk w wlkp. Jak takie cudo w ogóle wygląda? #alkoholizm mocno. Lvl33 13 lat picia z czego przynajmniej 8 dzień w dzień i trochę mam dość. Generalnie leki na sen będą na 100 procent potrzebne i w ogóle pomoc lekarza. Jak z l4 przy takim odwyku? Podejrzewam, że pierwsze dni będą koszmarne. Ile takie leczenie w ogóle trwa? Ktoś był? #poznan #alkohol #odwyk #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania 6-8 tygodni w ośrodku "zaknietym", generalnie piszą L4 bo wiem ze niektórzy brali, ja osobiście nie potrzebowałem więc nie wiem jak to wygląda. Ośrodki całodobowe mają największą skuteczność, pomogą przetrwać początkowe trudne dni trzeźwośći i trzymają z dala od "wyzwalaczy". Podkarpackie here więc co do tego jaki to nie pomoge ale jakbyś miał pytania to wal na priv. Dobra decyzja Być może najważniejsza w Twoim życiu, trzymam kciuki
@AnonimoweMirkoWyznania: wołaj jak odpowiadasz ;) nie musi być zamknięty ale to najlepsza opcja, jest też możliwość leczenia ambulatoryjnego, spotkania z terapeutą, są też różne grupy wsparcia, najlepiej udaj się do najbliższej poradni leczenia uzależnień i tam zasięgnij informacji