Wpis z mikrobloga

Powiem wam przegrywy, zebyscie nie dali sie zwiesc mitom, że karyny wyczuwają #!$%@? na kilometr.
One mają problem żeby wyczuć smród z własnej mordy albo cipy, a co dopiero przegrywa.
Także jedyne co karyna widzi to ladna albo brzydka morda i tyle.
Sam byłem a pewnie i troche dalej jestem #!$%@?, a wyrucahlem spokojnie z 15 lasek w przeciagu 2 lat, gdzie peirwszy raz to robilem w wieku 22 lat, a wczesniej zero kontaktu z kobietami

#tinder #przegryw #tfwnogf #wygryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 25
@LajfIsBjutiful: mialem dwie, nie polecam, bo trzeba je uczyc jak w ogole maja zlapac #!$%@? za reke, a to meczace
Wynajmowane mieskzanie z bratem, wolna chata na weekendy zazwyczaj
Po czesci moge zrozumiec ze dla kogos kto nie rucha, ruchanie to wygryw, sam tak kiedys myslalem, ale przeszlo mi jakos po 5 lasce, i teraz raczej sie #!$%@? ze przez #!$%@? zwierzecy poped trace czas na jakies podrywanie i spedzania nocy
@LajfIsBjutiful: powiem ci szczerze ze jesli laska jest naprawde ogarnieta i nadawalaby sie do zwiazku to nie ma znaczenai czy jest dziewica czy nie (oczywiscie nie mowimy o jakichs przechodzonych karynach z co najmniej 5 facetami w wieku 22-23 lat - dla mnie taki naprawde maks do zaakceptowania to 3-4 w wieku 25 lat, starszymi laskami nawet nie ma co zawracac sobie glowy) Tyle ze takie zazwyczaj sa zajete.