Wpis z mikrobloga

@Noiser13: Bardziej #!$%@? chcę nasrać do gniazda. Nie mam złudzeń, że coś ugram za 4 dni zwłoki xD
@CesarzRM: Dostałem wypłatę 4 dni za późno, czego chcesz więcej?
@RRybak: Opóźnić nie opóźnili, bo nie żyję od 10 do 10, ale fakt faktem gdybym był bez kasy to opóźniłoby spłatę pewnej raty ( ͡ ͜ʖ ͡) Generalnie im chciałbym narobić problemu a nie dla siebie
@RRybak: To muszę podpytać kilka osób. To nieduża firma, taka papierkowa robota w zupełności mnie satysfakcjonuje xD Tylko problem w tym, że PIP mam paredziesiąt kilometrów ode mnie. Jak bym musiał tam jechać to mi się szczerze mówiąc nie chce.
@CesarzRM: To ktoś w ogóle pracuje bez ustalonego dnia wypłaty? xD
@Noiser13: Tak zrobię.
@Rupertciak: Ale to są jakieś grosze z tego co wiem. Bardziej mi chodzi o
@GdzieJestBanan: podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest wypłacić wynagrodzenie na czas. Na tej podstawie możesz zerwać z nimi umowę z ich winy w trybie natychmiastowym, ale jak już tam nie pracujesz to jedynie możesz zgłosić fakt do PIP. Osobiście bym olał temat.
@Norman2: Też bym olał, gdyby sytuacja wyglądała normalnie - dzwonię do nich, informuję, że nie dostałem przelewu. Pani przez słuchawkę grzecznie wyjaśnia, że zaszła taka i taka sytuacja, przelew będzie najszybciej, jak to możliwe. Natomiast ja przelew dostałem dopiero po kilku mailach (z czego dwa bez odpowiedzi do teraz) i ostrym telefonie, w którym powołałem się właśnie na inspekcję pracy. Dlatego chcę im dosrać.
@CesarzRM: No a ja się dziwię,