Wpis z mikrobloga

@Nevtrus: @kam966: problem w tym, że napisane bez sensu. To moglby byc argumenty gdyby nie bylo innych krajow w EU na naszym poziomie gospodarczym i podlegajacych podobnym czynnikom. A byly. I wiodło im sie gorzej. I to nie gorzej - 1-2punkty procentowe tylko 20 (w odniesieniu do mojej mapki z pkb). Może, żeby byc najlepszym z premierów nie trzeba dużych reform a umiejętności ograniczania rozkradania mienia i umiejętności dogadywania sie
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: chodzi mi o to, że ja za Tuskiem nie tęsknię. Dobrze, że jego epoka minęła. Dla mnie to był stracony okres. Dwa, że napompowaliśmy sobie wzrost PKB długiem i dotacjami. Trzy, czy PKB jest jakoś miarodajnym wskaźnikiem poziomu życia w kraju?
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: Od 2007 roku wzrósł o 20% (to nie jest znaczący wzrost?), potem zbito go OFE. Na co wydano te pieniądze - wysokie technologie, inwestycje w służbę zdrowia, wzrost poziomu szkolnictwa, wzmocnienie armii? Nope, wydano na trochę orlików, kilkanaście stadionów, autostrady potrzebne UE, a resztę rozkradli kumple platformersów. Świetna inwestycja.
  • Odpowiedz