Wpis z mikrobloga

@Papinianus bo jest to wbrew naturze. ( Tak w naturze też istnieją "homozwiazki", ale nadal to odstepstwo od normy. Daltonizm także jest schorzeniem. Tylko dlatego że jest mniejszością)

Ja gejom i lesbijką nie zabraniam bycia. Nie popieram związki cywilnego. Konstytucja mówi jasno czym jest związek małżeński.
@Von_Maras: Dlaczego jest wbrew naturze, skoro w naturze występuje? Daltonizm nie jest schorzeniem dlatego że dotyczy mniejszości osób, tylko dlatego, że upośledza widzenie kolorów. Homoseksualizm niczego nie upośledza i jest takim samym "odstępstwem" od normy jak kolor włosów czy leworęczność.
@Papinianus udowodnij że to nie daltonista widzi dobrze.

No dobrze. Może być intwoj tok róż ale jednak Godnie z konstytucją małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Dla lgb ( trans to patologia akurat) zostają więc związki partnerskie które nic nie zmieniają. Nadal mogą brać kredyt wspólny , podawać siebie w wypadku leczenia.
@Papinianus nie obejrzę niestety. Za granicą jestem. Szkoda mi pakietu.

Rozmawiamy o tym że wg mnie jest to nie choroba a schorzenie. Nie da się wyleczyc co nie zmienia faktu, że jest odstępstwem od normy i nikt nie zmusi mnie by każda inność akceptować.
A konstytucja do taki dodatek. Brak akceptacji że strony społeczeństwa to jedno, a brak akceptacji prawnej to drugi główny powód dlaczego nie powinno być legalizacji związków homo
Rozmawiamy o tym że wg mnie jest to nie choroba a schorzenie.


I nie potrafisz dlaczego jest to schorzenie, skoro w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie organizmu.

brak akceptacji prawnej to drugi główny powód dlaczego nie powinno być legalizacji związków homo


Związki homo są legalne tylko nie są formalizowane, a Konstytucja nie stoi temu na przeszkodzie.

@Von_Maras:
@Papinianus wf konstytucji małże stworzyć to związek kobiety i mężczyzny.

Daltonizm oraz leworęczność też nie wpływa na na funkcjonowanie organizmu. A nadal jest odstępstwem od normy. Różnica jest ta że leworęczność nie jest częścią życia społecznego. Nie ma marszow mankutow
@Von_Maras: W Konstytucji nie jest napisane, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, tylko że małżeństwo w formie hetero podlega szczególnej ochronie - z tego nie wynika zakaz tworzenia małżeństw homo, a już na pewno związków partnerskich.

Daltonizm wpływa na funkcjonowanie organizmu - brak rozróżniania kolorów. Leworęczność nie wpływa. Jest odstępstwem od normy, tak samo jak rudy kolor włosów - ale nie schorzeniem.

Różnica jest ta że leworęczność nie jest częścią