Wpis z mikrobloga

Wczoraj resetowałem hasło w BGŻcie, wszystko poszło jak najbardziej OK, mogłem spokojnie zalogować się do bankowości. Dzisiaj chcę zrobić to kolejny raz ale ZONK, po wpisaniu loginu prosi mnie o podanie hasła (literek/cyferek) i wszystko by było super gdyby nie to, że brakuje jednego okienka do wpisania jednej ostatniej litery.... Miał ktoś z Was tak kiedyś? Trochę kurła nie fajnie
#banki #lokata #bgz #bgzoptima
  • 7
@Singularity00: Zdaję sobie sprawę, że hasło jest maskowane ale pomijając, że brakuje okienka na ostatni znak to hasło nie działa nawet jeżeli wpisuje nornalnie tj. pomijając ten "brak"....
@Kermii: rozumiem... też tak kiedyś miałem... resetuj kolejny raz hasło niestety.... BGZ ma pop....ny interfejs ale ponoć trwają prace nad zmianami :D
Generalnie nigdy bym tego banku z obecnym GUI nie dał jako głównego, mam go tylko do obsługi karty kredytowej bo dobry deal był i w sumie jest z mambonus'em nawet teraz a tak to do zaorania
@Kermii: @Singularity00: sorry, że wołam do wpisu sprzed prawie 3 miechów, ale tak trochę może ku przestrodze - właśnie szukałem czy ktoś spod tagu #bgzoptima ma ten sam problem. Miałem hasło na 12 znaków, próbuję się zalogować w sobotę - zonk, prosi o 13 znaków. Myślę sobie wtf ale próbuję się zalogować, oczywiście 3 próby, blokada konta, telefon do banku i reset hasła, o dziwo przeszło ustawienie tego samego hasła.