Wpis z mikrobloga

Ok. śmieszne są te wojenki bitcoiniarze kontra altcoiniarze (shiciarze) ale co w sytuacji gdy ktoś ma Bitcoina i shity? To kim wtedy jest? Zawsze sądziłem, że wszyscy jesteśmy kryptowaluciarzami ale jak się okazuje posiadacze bitcoina stworzyli jakiś sztuczny podział by się wywyższyć nad resztą.
#kryptowaluty
  • 41
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Żeby była jasność ja tam Twoje wpisy lubie czytać tylko nie rozumiem bronienia swoich racji za wszelką cenę. Ja mam w dupie, że dla was jestem shiciarzem. Piszesz o Bitcoinie technniczne rzeczy i super ale tu jest jadka jeden na drugiego, kopiowanie tekstów sprzed kilku miesięcy, najeżdżanie a na końcu wchodzenie w prywatne sprawy. Nie kumam tego forum. Już chyba wolę to poklepywanie fanatyków po ramieniu i mówienie "moon"
  • Odpowiedz
@pawlo74: ale ja w poscie nie ocenialem, staralem sie obiektywnie przedstawic sytuacje. Po mojemu shity beda zawsze i zawsze ktos kto zarobi 1000% w miesiac (tron) bedzie mowil ze nie masz racji , ale fakt na jednego ktory zarobil przypada stu ktorzy wtopili i oni sie nie odzywaja, faktem jest rowniez to ze bitcoin to najlepsza inwestycja, ale Wy zawsze bedziecie mieli z kim walczyc, bo ciagle sa nowe shity i
  • Odpowiedz
@Emperor616: nawet śmieszne dysputy czasem były, ale od jakiegoś już czasu wyjezdzanie na prywatne sprawy, jakoś zabily przyjemność czytania,:/ ludzie chyba za bardzo się angazuja.
  • Odpowiedz
@Emperor616: @cyberpunkbtc: @plaisant: Byc moze jestesmy w pionierskiej fazie budowania nowej ekonomii, a co za tym idzie nowej elity finansowej (sam uwazam ze teraz mocno przesadzilem, no dobra) , ale przeczytajcie/obejzyjcie "Ziemie obiecana" pod kontem wymiany elit z folwarcznych farmerow na przemyslowcow, ekwici w Rzymie, mieszczanskie prostaki wymiksowujace szlacheckie i magnackie rody w europie. Wiem ze przesadzam, ale jakkolwiek szansa na to ze Soros, Rodschildowie , jp morgan itd
  • Odpowiedz
najeżdżanie a na końcu wchodzenie w prywatne sprawy. Nie kumam tego forum


@Emperor616: Ale gdzie ja wchodzę w czyjeś prywatne sprawy? Możesz podać przykład?
Rumuna wrzuciłem bo zaprzecza ze popierał BCH, teraz gdy jest na dnie, poza tym to ma być jako ostrzeżenie dla innych
  • Odpowiedz
jakkolwiek szansa na to ze Soros, Rodschildowie , jp morgan itd zostana przez nowe elity spod znaku BTC wyslani w przeszlosc jest nikla


@Obruni: Oczywiście że nie, nie wiem czy ktoś tu tak twierdzi, ale z pewnością BTC będzie wiele znaczył jako waluta albo store of value
  • Odpowiedz
@Obruni: Na flipa z fiatem raczej nie ma co liczyć ale myśle że BTC może żyć obok FIATA a z pewnością zastąpić dolar jako waluta międzynarodowa w handlu. Może nawet ropa będzie w nim rozliczana.
  • Odpowiedz