Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że najlepsza forma konkursu to #rozdajo XD ale pomyśleliśmy, że może komuś zechce się wziąć udział w czymś ambitniejszym (nieco) ( ͡ ͜ʖ ͡)

K o N k U r $ #gusto

PS: zdjęcia z piwnicy też się liczą, o ile masz ładną fototapetę XD

A dla 5 plusujących randomowa nagroda XD

nagrody = [ 1 kg żelków penisów, 1 kg kwaśnych żelków konfidentów, rabat 10 cbl, dziwny mem albo foto z zelkami na priv XD ]
nagroda = nagrody[ rand(0,3) ]
kod, który będzie losował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programowanie XD
ecco - Wiadomo, że najlepsza forma konkursu to #rozdajo XD ale pomyśleliśmy, że może ...

źródło: comment_NncQz0J455TMaARLjOcJvLgKMJXHhV7H.jpg

Pobierz
  • 14
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ecco: te żelki są miękkie czy twarde? bo ja to kocham żelki które się gryzie, ale nienawidzę tych miękkich jak kisiel w dżdżystą noc ()
@Quirang: jak kisiel to nie, ale raczej miękkie. Wynika to też z tego że te które wysyłamy zwykle są bardzo świeże. Jeżeli poleżą tyle co te ze sklepu zanim je kupisz to zyskują na parametrze twardości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PeaK: w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli podeślesz fajne zdjęcie to osobiście poszukam Ci belgijskiej czekolady ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Quirang: uuu trudne pytania, polecam samodzielny research&testing bo aż takim specem nie jestem i zjadam ciepłe prosto z maszyny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ecco: zacząłem kilka tygodni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem akurat w sklepie firmowym Haribo to kupiłem sobie kilka kg żelków. Truskawkowe kwaśne tasiemki zeżarłem w tydzień, ale pozostałych nie jestem w stanie tknąć, są tak miękkie że oblepiają zęby i trwają tam w postaci gęstej mazi. Mówisz jednak jest nadzieja, że kiedyś będą jadalne :D

Może sobie zamówię kilogram malinek bo to chyba jedne z niewielu
@Quirang: nasze są miększe od Haribo, ale nie oblepiają zębów, nie spotkałem się z tym jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tofi-żelki to może dobry pomysł XD