Wpis z mikrobloga

Chciałbym tutaj pogratulować kompetensji obsłudze na chatcie #banki #mbank xD
Dostałem typowe powiadomienie o nowym przelewie na konto. Saldo wzrosło, w historii nic nie ma. Piszę do mbanku a pani o co pyta? CO TO ZA POWIEMIENIE BYŁO!!! Pisze, że typowe z aplikacji o przelewie na konto.. tylko, że w historii nic nie ma a saldo się zmieniło, niech pani sprawdzi co to za przelew.. ALE CO TO ZA POWIADOMIENIE BYŁO!!No ja #!$%@? xD
Znacie inne banki gdzie jest jakaś lepsza obsługa, ale też dobrą apke na androida mają i można karte kredytową przenieść?
  • 6
@mati9815, przepraszamy za mało trafne pytania :) Wybacz, każdy może mieć słabszy dzień. Brak, przelewu w historii operacji, wynika z tego, że historia jest asynchroniczna i operacje w niej pojawiają się z drobnym opóźnieniem.
@mati9815: osobiście polecam #getinbank:
+ do 26 lat konto jest zupełnie darmowe bez jakichkolwiek warunków (po 26 roku życia wystarczy tylko jedna transakcja kartą w miesiącu i konto jest zupełnie darmowe)
+ działające zarówno GooglePay, ApplePay (dla kart MC) jak i BLIK
+ darmowe wszystkie bankomaty w PL
+ darmowe wpłatomaty w oddziale banku
+ bardzo dobra i intuicyjna aplikacja mobilna i bankowość internetowa
+ wysoko jak na obecne standardy
@mati9815, serdecznie zapraszamy do nas! Mamy do zaoferowania nasze innowacyjne Konto Jakie Chcę, które dostosowuje się do potrzeb naszych klientów. W zależności od ustawień konta (które możesz zmieniać dowolnie, co miesiąc, w bankowości internetowej) jest ono w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. Mamy aplikację na system Android oraz opcję karty kredytowej. Proponujemy prowadzenie konta za 0 zł, przelewy natychmiastowe za 0 zł, BLIKa, Google Pay, Apple Pay i wiele innych